Img20240106102916953 650x330 - موانع ثبت علامت تجاری مشاغل خانگی رفع شود

موانع ثبت علامت تجاری مشاغل خانگی رفع شود

موضوع ثبت علامت تجاری مشاغل خانگی، گزارش برگزاری همایش ملی قالی هگمتانه و مشکل دریافت کد کارگاهی فروشندگان توسط خریداران در پنجاه‌ونهمین نشست شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی استان همدان، مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

رحیم مرتضایی، رئیس اتاق همدان در این نشست، گفت: برای پیگیری دقیق و رفع موانع روند دریافت علامت تجاری مشاغل خانگی، کمیته مشترک سازمان‌های دولتی استان همدان تشکیل شود تا پس از بررسی‌های لازم و ارائه راهکارهای پیشنهادی، در صورت نیاز به مصوبه کشوری این موضوع از طریق همدان به‌صورت ملی پیگیری شود.

حمیدرضا رهبر، مسئول دبیرخانه شورای گفت‌وگوی استان همدان در این نشست پس از طرح دستور جلسه و ارائه برخی مشکلات واحدهای تولیدی و فعالان اقتصادی و شناسایی مشکلات پیش روی واحدها، موضوعات مشخصی را برای در جریان قرار گرفتن بخش دولتی در جلسه شورای گفت‌وگو مطرح کرد و در این جلسه دو مصوبه اجرانشده سال ۱۴۰۰ را مورد مطالبه قرار داد.

علیرضا قاسمی فرزاد، استاندار همدان نیز در این نشست، گفت: فعالان اقتصادی و تولیدکنندگان مجاهدانه در حال فعالیت هستند که قابل‌تقدیر است.

وی خاطرنشان کرد: دولت تمام توان خود را برای رشد تولید و مهار تورم به کار گرفته است و در استان از تمام ظرفیت‌ها برای حمایت از فعالان اقتصادی و تولیدکنندگان استفاده خواهد شد.

وی اظهار کرد: رویکرد صادرات باید به سمت محصولات صنعتی و معدنی فرآوری‌شده و خدمات فنی و مهندسی سوق پیدا کند.

استاندار همدان افزود: با توجه به زیرساخت‌های مناسب و وجود ۱۹۰۰ جاذبه و اثر گردشگری در استان و همین‌طور فراهم شدن زیرساخت‌های گردشگری سلامت در همدان، از تجار، گردشگران و مردم کشورهای همسایه برای سفر به استان دعوت شود.

منبع

همچنین ببینید

photo 2024 07 22 18 36 16 310x165 - تدبیر دکتر پزشکیان برای مهمترین دستگاه اقتصاد محور دولت (جهاد و کشاورزی )با انتخاب وزیری مجرب و پاکدست موجب آرامش زندگی مردم خواهد شد

تدبیر دکتر پزشکیان برای مهمترین دستگاه اقتصاد محور دولت (جهاد و کشاورزی )با انتخاب وزیری مجرب و پاکدست موجب آرامش زندگی مردم خواهد شد

رئیس مجمع مشاوران نمایندگان مجلس شورای اسلامی گفت: تدبیر دکتر پزشکیان برای مهمترین دستگاه اقتصاد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *