62886752 660x330 - سامسونگ از حلقه هوشمند خود رونمایی کرد

سامسونگ از حلقه هوشمند خود رونمایی کرد

برند سامسونگ از گجت تناسب اندام جدید خود  یعنی حلقه گلکسی(Galaxy Ring) رونمایی کرد.

به گزارش پایگاه خبری دنیای برند، سامسونگ در رویداد آنپکد(Unpacked) در مورد نرم‌افزار سلامت محور خود، به نام سامسونگ هلث(Samsung Health) صحبت کرد. سامسونگ پس از تبلیغ ویژگی‌های ردیابی خواب ساعت هوشمند گلکسی واچ ۶ و ابزارهای نرم‌افزاری مانند مدیریت دارو و به‌روزرسانی نرم‌افزار سلامتی خود، یک قطعه سخت‌افزاری با تمرکز بر سلامتی به نام گلکسی رینگ را ارائه کرد. به نظر می‌رسد این یک حلقه با مجموعه‌ای از حسگرها است که به وضوح در داخل آن قابل مشاهده‌اند.

به نقل از انگجت، این تمام چیزی است که اعلام شده است. هیچ توضیحی در مورد زمان عرضه آن داده نشد و مشخص نیست که این حلقه هوشمند چه کاری انجام می‌دهد یا چقدر قیمت خواهد داشت.

لازم به ذکر است که سامسونگ اولین شرکتی نیست که یک حلقه متمرکز بر سلامتی را امتحان کرده اما احتمالا بزرگترین شرکتی خواهد بود که تاکنون این کار را انجام داده است.

شرکت اورا(Oura) مدتی است که در این حوزه فعالیت دارد و حلقه نسل سوم خود را در سال ۲۰۲۲ عرضه کرده است.

این حلقه می‌تواند خواب شما را ردیابی کند، ضربان قلب شما را در حین ورزش اندازه‌گیری و فعالیت روزانه شما را ردیابی کند تا مطمئن شود که به اهداف خاصی می‌رسید.

اکثر ابزارهای پوشیدنی پیش‌تر این نوع کارها را انجام می‌دادند اما مطمئنا اندازه آنها به این کوچکی نبوده است. می‌توان فرض کرد که حلقه گلکسی سامسونگ همین موارد را در کنار معیارهای جدیدی که به سامسونگ هلث اضافه می‌شوند، ارائه خواهد داد.

منبع

همچنین ببینید

63066263 310x165 - ماجرای کشمکش میان ایلان ماسک و اپل و اوپن‌ای‌آی چیست؟

ماجرای کشمکش میان ایلان ماسک و اپل و اوپن‌ای‌آی چیست؟

دو روز پیش بود که ایلان ماسک شرکت‌های اپل و اوپن‌ای‌آی را به دلیل آنچه «نقض امنیتی غیرقابل قبول» خواند، تهدید به شکایت کرد و حالا اوپن‌ای‌آی در مقام پاسخ برآمده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *