رشد تسلا نسبت به ۳ برند بزرگ

رشد تسلا نسبت به ۳ برند بزرگ

پایگاه خبری دنیای برند، سهام تسلا در اولین روزهای معاملاتی سال ۲۰۲۰ صعود کرد. قیمت سهم این شرکت در سال جاری ۱۲ درصد افزایش یافته است و در روزهای سه شنبه  ، در بالاترین زمان ۴۶۹٫۰۶ دلار بسته شده است.

تسلا با سرمایه فعلی ۸۴٫۶ میلیارد دلاری در بازار فعلی ، نه تنها بسیار ارزشمندتر از سه برند بزرگ است. یعنی برندهای جنرال موتورز ، فورد و فیات کرایسلر ، در حال حاضر ، اما همچنین با ارزش ترین شرکت اتومبیل ایالات متحده در همه زمان ها هستند.
برای چندین دهه ، ایالات متحده به عنوان بزرگترین تولیدکننده خودرو در کشور به سه برند بزرگ افتخار می کند. همه مقرهای آن در دیترویت ، مرکز حامل صنعت اتومبیل ایالات متحده ، (و صنعت تأمین کننده پشت آنها) صدها هزار شغل تولیدی در کشور را فراهم می کند و بخش قابل توجهی از اقتصاد ایالات متحده را به حرکت در می آورد. آیا واقعاً تسلا آماده پیوستن به آن باشگاه است؟

این برند با وجود افزایش سطح چشمگیر تولید ، هنوز بخشی از تعداد خودروهایی که جنرال موتورز ، فورد و کرایسلر تولید می کنند را تولید می کند. به جای آنکه بر اساس دستاوردهای گذشته یا حتی نتایج فعلی باشد ، ارزیابی تسلا نشانگر این باور گسترده است که آینده خودروها برقی است و این شرکت از یک مرکز کافی برخوردار است تا سرانجام بر آن آینده مسلط شود.

رشد تسلا نسبت به 3 برند بزرگ

 

همچنین ببینید

اینفوگرافیک سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی سال ۱۴۰۰

اینفوگرافیک سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی سال ۱۴۰۰

پایگاه خبری دنیای برند، اینفوگرافیک برنامه‌های سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور، در سال  (۲۰۲۱)  ۱۴۰۰ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *