62589409 640x330 - تمدید فراخوان حمایت از طرح‌های توسعه اقتصاد دانش‌بنیان غذا و کشاورزی

تمدید فراخوان حمایت از طرح‌های توسعه اقتصاد دانش‌بنیان غذا و کشاورزی

ستاد توسعه اقتصاد دانش‌بنیان غذا و کشاورزی، فراخوان حمایت از طرح‌های پیشنهادی شرکت‌های فعال در این حوزه را تا پایان بهمن ماه تمدید کرد.

به گزارش پایگاه خبری دنیای برند، هدف از اعلام فراخوان حمایت از طرح‌های توسعه اقتصاد دانش‌بنیان غذا و کشاورزی، رفع چالش‌ها به منظور دستیابی به امنیت غذایی پایدار است و از این رو از طرح‌های پیشنهادی شرکت‌های فعال در این حوزه با هدف توسعه مقیاس، بازارسازی داخلی و خارجی و توسعه بازار حمایت می‌شود.

محورهای مورد حمایت در این فراخوان شامل صنعت غذا، بذر و نهال، صنعت آبزی‌پروری، تنوع‌بخشی به منابع خوراک دام و طیور و تبدیل و ارزش‌افزوده ضایعات و پسماند است. این طرح‌ها، باید در بردارنده موضوع به بلوغ فناوری رسیده و در مرحله تجاری‌سازی بوده، از قابلیت ایجاد بازار اقتصاد دانش‌بنیان ( وجود بازار، سفارش و بازار صادراتی، صرفه‌جویی ارزی و …) برخوردار باشند و همچنین محصول یا موضوع، دارای فناوری و نوآوری ویژه باشد. ایجاد کنسرسیوم یا همکاری‌های تجاری ملی و بین‌المللی سبب ارجحیت طرح‌ پیشنهادی می‌شود.

به نقل از معاونت علمی ریاست جمهوری، متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سامانه معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان به نشانیhttps://AGRIFOOD.ISTI.IR مراجعه کنند.

پایان


منبع

همچنین ببینید

57570530 310x165 - آخرین مهلت ارسال ایده به رویداد استارتاپی نانوفناوری

آخرین مهلت ارسال ایده به رویداد استارتاپی نانوفناوری

مرکز آموزش علمی و کاربردی خانه کارگر کاشان با حمایت پارک علم و فناوری و …

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x