برندسازی دیجیتال

برندسازی دیجیتال


نویسنده: دنیل رولز 
مترجم: دکتر عظیم فضلی پور 
شابک 
۹۷۸-۶۰۰-۹۷۱۶۵-۴-۸ 

یک راهنمای کامل گام به گام
به سوی استراتژی و تاکتیک ها و ارزیابی

برخی از موضوعات مطرح شده در این کتاب
این کتاب به سه بخش کلیدی تقسیم شده:
– دورنمای برند سازی دیجیتال : این قسمت می گوید واقعا منظور ما از برند سازی چیست و این مقوله چطور به خاطر کانال‌های بازاریابی دیجیتال و تکنولوژی کاملا تغییر کرده است. ما آنچه را که واقعا نیاز است بفهمیم، کشف می کنیم تا بتوانیم کارایی کمپین‌های دیجیتالمان را بسنجیم.
– جعبه ابزار دیجیتال(سفر کاربر و کانال‌‎های دیجیتال) : این بخش به عملی یودن کانال‌های دیجیتال و ابزارهای در دسترس برای ما،می‌نگرد. ما موضوعاتی همچون رسانه های اجتماعی بازاریابی سیار و بهینه سازی جستجو را کشف می‌کنیم. ضمن این‌که آن‌ها را به سفر کاربر می دهیم.

استراتژی دیجیتال برند و ارزیابی : در بخش پایانی، یک فرآیند برای ایجاد یک استراتژی دیجیتال می‌سازیم که بتواند اجرا شود،ارزیابی گردد و بهبود یابد. به چارچوب مستحکم ارزیابی تمام عناصر فعالیت دیجیتال خود نگاه می کنیم،از جمله این‌که چگونه ROI در رسانه‌های اجتماعی را محاسبه کنیم. مهم‌تر از همه،روشن خواهد شد چگونه استراتژی که ایجاد می‌کنیمبه اهداف تجاریمان مربوط می‌شوند.

 

بیشتر بخوانید:

برندسازی دیجیتال، مشتریان در فضای انلاین را مورد هدف قرار میدهد و به دنبال جلب انها است. هدف برندسازی دیجیتال این است که می خواهد روابط را مادام العمر کند، در برندسازی دیجیتال ما به دنبال مشتریان آنلاین است.

در ابتدا ساده به نظر می آید اما پیچیدگی خودش را دارد.

  • ما برندسازی میکنیم که در ذهن ها بمانیم.
  • ما برندسازی می کنیم که به فروش بیشتر برسیم.
  • ما برندسازی می کنیم که هزینه‌ی کمتری در آینده متحمل بشویم

ادامه را در اینجا بخوانید.

نحوه ارسال کتاب برای اقصی نقاط ایران از طریق پست انجام می گیرید. هزینه ارسال توسط پست برای خریداران رایگان می باشد، در صورت درخواست از طریق پیک در تهران هزینه به عهده خریدار میباشد.

.

.

همچنین ببینید

کتاب نوسازی برند

نوسازی برند

نویسنده: لری‌لایت و جون‌کیدون مترجم: دکتر عظیم فضلی پور هدف این کتاب به اشتراک گذاشتن …