استارت آپ

انتشار شمارۀ سوم دنیای برند ویژۀ “برندهای استارت آپ”

محمدمحسن غلام­پور، مدیرمسئول مجلۀ دنیای برند، از چاپ شمارۀ سوم دنیای برند ویژۀ استارت­ آپ خبر داد.

مدیرمسئول این مجلۀ وزین در ادامۀ خبر، به توضیح دربارۀ دلیل چاپ سومین شماره از مجله در حوزۀ برندسازی استارت­ آپ پرداخت: «از دلایل مهم چاپ این شماره، اهمیت استارت­ آپ­ها در کشور است. در کشور ما درحال‌حاضر استارت­ آپ­های جدیدی شروع به فعالیت کرده­اند که اگر در زمینۀ برندسازی نتوانند خود را به‌روز کنند، از این بازار بکر عقب می­مانند.»

دنیای برند در این شماره به مقاله­ های مهمی در حوزۀ استارت­ آپ پرداخته که امیدوار است بتواند در راستای حمایت از کسب‌وکار ایرانی و حمایت از استارت ­آپ­ها قدمی برداشته شود.

این شماره موضوعاتی از قبیل ارزشمندترین استارپ­آپ­های دنیا، ۵۰ شهر برتر جهان در حوزۀ استارت­ آپ، استارت­ آپ­های موفق دنیا، ۵ گام برای برندسازی استارت‌آپ، ۶ نمونه از بهترین تکنیک‌های برندسازی برای استارت‌آپ و موضوعاتی دیگر مطرح شده است.

از ویژگی‌های جدید این شماره اضافه‌شدن بخش Brand Movie است که به معرفی یکی از فیلم‌های مطرح در سطح جهان دربارهٔ استارت‌آپ‌ها پرداخته است و همچنین به داستان برند فیس‌بوک و زاکربرگ، به‌عنوان نمونۀ موفق جوانی در این حوزه پرداخته شده است.

Brand Kids بخش جدید دیگری است که در این شماره اضافه شده است که به ارائۀ سرویس‌های بانکی به افراد ۸تا۱۸ساله پرداخته شده است.

همچنین در بخش Brand Book کتاب برندسازی استارت‌آپ معرفی شده است.

سومین شمارۀ مجله در نیمۀ دوم دی­ماه روانۀ بازار می­شود و علاقه‌مندان می­توانند از سایت مجلۀ دنیای برند به آدرس ذیل مراجعه و این شماره را خریداری کنند.

خرید شماره سوم مجله دنیای برند – برندهای استارت آپ

همچنین ببینید

فولکس واگن‌های جدید

فولکس واگن‌های جدید در حال راه‌اندازی است

پایگاه خبری دنیای برند، فولکس‌واگن پلتفرم برقی ویژه چین را راه‌اندازی می‌کند. فولکس واگن اعلام …