b8066ab2 2ee5 4876 bd83 fa850e9d1995 660x330 - ایجاد سیتی برندینگ و دفتر یونسکو همدان در پی اجلاس راه ابریشم

ایجاد سیتی برندینگ و دفتر یونسکو همدان در پی اجلاس راه ابریشم

برگزاری اجلاس جهانی راه ابریشم یک برند برای همدان محسوب می شود، این اجلاس  فرصتی برای جذب سرمایه گذار در همدان است.

همدان – ️رئیس شورای شهر همدان با بیان اینکه برگزاری اجلاس جهانی راه ابریشم یک برند برای همدان محسوب می شود، گفت: اجلاس راه ابریشم فرصتی برای جذب سرمایه گذار در همدان است.

به گزارش پایگاه خبری دنیای برند و به نقل از کمیته اطلاع‌رسانی اجلاس جهانی ، کامران گردان ️رئیس شورای شهر همدان با بیان اینکه با وجود تمام تحریم‌ها و معادلات سیاسی موفق شدیم میزبانی اجلاس جهانی «راه ابریشم» را بگیریم، اظهار داشت: برگزاری این اجلاس به عنوان یک برند برای همدان محسوب می‌شود که باید این مهم را جدی گرفت.

وی با اشاره به اینکه برگزاری این اجلاس نتایج کوتاه‌مدت و بلندمدت دارد و نتایج کوتاه‌مدت آن را قرارگیری نام همدان در صدر اخبار ایران و جهان است، گفت: نتایج بلندمدت این اجلاس نیز شامل پیگیری ایجاد سیتی برندینگ و دفتر یونسکو در همدان است.

3243376 300x200 - ایجاد سیتی برندینگ و دفتر یونسکو همدان در پی اجلاس راه ابریشم

رئیس شورای اسلامی شهر همدان برگزاری این اجلاس را در معرفی همدان به گردشگران خارجی موثر دانست و بیان کرد: ۴۰ مهمان خارجی در این اجلاس شرکت می‌کنند و می‌توانند مبلغ و معرف جاذبه‌های گردشگری همدان در دنیا باشند.

وی ثبت جهانی یک و یا چند اثر تاریخی همدان در آینده نزدیک را از دیگر نتایج بلندمدت اجلاس جهانی  دانست و با ابراز امیدواری از تحقق این مهم افزود: از آنجا که ۱۴ کشور اروپایی و آسیایی در این اجلاس شرکت می‌کنند، برنامه پرباری را شاهد خواهیم بود.

اجلاس جهانی راه ابریشم یکم تا هفتم مهرماه در همدان برگزار می شود.

بیشتر بخوانید:
جابز و 12 قانون ابدی

همچنین ببینید

برند داروگر

ورشکستگی برند داروگر منجر به تعطیلی آن شد

پایگاه خبری دنیای برند، افزایش تصاعدی زیان انباشته داروگر، درست ۴ سال پس از واگذاری …