62834537 640x330 - گواهی تأیید کیفیت پارک فناوری پردیس به ۲ شرکت اعطا شد

گواهی تأیید کیفیت پارک فناوری پردیس به ۲ شرکت اعطا شد

گواهی تأیید کیفیت محصولات دانش‌بنیان پارک فناوری پردیس به دو شرکت اعطاء شد. این گواهی، پس از بررسی و ارزیابی‌های تخصصی به شرکت‌های عضو پارک فناوی پردیس اعطاء می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری دنیای برند، میلاد صدرخانلو، رئیس مرکز توسعه تجارت پارک فناوری پردیس در مراسم اعطای گواهی تأیید کیفیت این پارک به این دو شرکت، با اشاره به مزایای گواهی تأیید کیفیت پارک فناوری پردیس، گفت: این طرح در راستای اعتمادسازی و تقویت بازار محصولات دانش‌بنیان و فناور آغاز شده و تاکنون ۱۸ محصول پارک فناوری پردیس گواهی تأیید کیفیت را اخذ کرده‌اند.

وی افزود: گواهی تأیید کیفیت پس از بررسی تخصصی و تعیین روش‌های ارزیابی، کنترل کیفی، برندسازی و تجاری سازی محصولات دانش بنیان و در سه سطح طلایی، نقره ای و برنزی به محصولات شرکت‌های دانش بنیان اعطا می‌شود. هدف از این موضوع نیز کمک به شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان در فروش محصولات است.

اعطای گواهی تأیید کیفیت طلایی به شرکت دانش بنیان

مجید حسینی، مدیرعامل شرکت دانش‌بنیانی که موفق به دریافت تایید کیفیت طلایی شده است، با اشاره به فعالیت این مجموعه در حوزه درمان ناباروری گفت: محصولات ما علاوه بر اخذ تأییدیه‌های اداره کل تجهیزات پزشکی، تست‌های مختلف حیوانی و انسانی را طی می‌کند و دریافت گواهی تأیید کیفیت پارک می‌تواند اعتماد مشتریان به این محصول را بیشتر کند.

وی افزود: امید داریم با تلاش‌های صورت گرفته، گواهی تأیید کیفیت پارک فناوری پردیس در آینده نزدیک به یک برند قابل اطمینان در سطح کشور و منطقه تبدیل شود.

در ادامه این مراسم، بابایی رئیس هیأت مدیره شرکتی که موفق به دریافت گواهی تأیید کیفیت نقره‌ای برای محصول «لیزر درماتولوژی الکساندریت» شده است، نیز با اشاره به اهمیت گواهی تأیید کیفیت پارک فناوری پردیس گفت: این نشان می‌تواند اعتماد بیشتری در بین مصرف‌کنندگان محصولات ایجاد کند.

وی ادامه داد: امید داریم که این نشان در سطح بین‌المللی نیز مورد تأیید قرار گیرد تا راه برای فروش خارجی محصولات دانش بنیان هموارتر شود.

 به نقل از پارک فناوری پردیس، طرح اعطاء گواهی تأیید کیفیت و گارانتی پارک فناوری پردیس با هدف کمک به شرکت‌های دانش بنیان و فناور در فروش محصولات خود از تابستان ۱۴۰۲ و با حضور روح‌الله دهقانی فیروزآبادی؛ معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رئیس جمهوری در این پارک آغاز شد. تاکنون ۱۸ محصول از ۱۵ شرکت موفق به دریافت این گواهی شده‌اند و بررسی دیگر محصولات دانش بنیان نیز در دست انجام است.

پایان


منبع

همچنین ببینید

63110532 310x165 - تقدیر معاون توسعه شرکت‌های دانش بنیان از بانوی کارآفرین هرمزگانی

تقدیر معاون توسعه شرکت‌های دانش بنیان از بانوی کارآفرین هرمزگانی

پایگاه خبری دنیای برند به نقل از ایسنا/هرمزگان جلوه سهرابی پور بانوی کارآفرین برتر در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *