61789224 555x330 - گردهمایی برگزیدگان المپیادهای پزشکی بازساختی و سلول‌های بنیادی

گردهمایی برگزیدگان المپیادهای پزشکی بازساختی و سلول‌های بنیادی

اولین «گردهمایی برگزیدگان المپیادهای پزشکی بازساختی و سلول‌های بنیادی»، سوم اسفندماه به همت ستاد توسعه فناوری‌های پزشکی بازساختی و سلول‌های بنیادی برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری دنیای برند به نقل از ایسنا، ستاد توسعه فناوری‌های پزشکی بازساختی و سلول‌های بنیادی با همکاری مرکز توسعه فناوری‌های راهبردی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری به منظور تقدیر و امیدآفرینی برای استعدادهای برتر، نخبگان و برگزیدگان المپیادهای دانشجویی و دانش آموزی، اولین «گردهمایی برگزیدگان المپیادهای پزشکی بازساختی و سلول‌های بنیادی» را در تاریخ سوم اسفندماه در سالن همایش‌های پژوهشگاه رویان برگزار می‌کند.

به نقل از معاونت علمی ریاست جمهوری، گردهمایی برگزیدگان المپیادهای پزشکی بازساختی و سلول‌های بنیادی، فرصتی مناسب را فراهم می‌کند تا شبکه نخبگانی متشکل از برگزیدگان المپیادهای مراحل اول تا هشتم دانش‌آموزی و ۶ دوره دانشجویی شکل گرفته و امکان هم‌افزایی و استفاده از توانمندی این شبکه برای کارآفرینان و فناوران فعال در حوزه فراهم شود.

در انتها از برگزیدگان المپیادهای دوره هفتم و هشتم المپیاد دانش‌آموزی و تمامی دوره‌های اول تا ششم المپیاد دانشجویی تقدیر به عمل خواهد آمد.

پایان

همچنین ببینید

62908750 310x165 - نیاز راهبردی کشور به بومی‌سازی دانش فنی تولید ویروس‌های مختلف با درجه کاربرد بالینی

نیاز راهبردی کشور به بومی‌سازی دانش فنی تولید ویروس‌های مختلف با درجه کاربرد بالینی

دبیر ستاد توسعه زیست فناوری، بومی‌سازی دانش فنی تولید ویروس‌ها با کاربرد بالینی را از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *