کاهش ۳۷ درصدی فروش برند خودروسازی در آلمان

کاهش ۳۷ درصدی فروش برند خودروسازی در آلمان

میزان فروش برندهای خودروسازی در کشور آلمان در سومین هفته از ماه جاری میلادی ۳۷.۷ درصد کاهش یافته است.

پایگاه خبری دنیای برند،  وزارت حمل و نقل کشور آلمان به تازگی با انتشار بیانیه و گزارش جدید از افت شدید تقاضای مشتریان برای برای خرید خودرو در بازار این کشور خبر داده و خاطر نشان کرده که در سومین هفته از ماه جاری میلادی یعنی آوریل ۲۰۲۰ تحت تاثیر شیوع گسترده ویروس کرونا میزان فروش برندهای خودرو در آلمان کاهشی ۳۷.۷ درصدی را تجربه کرده است؛ رقمی که تاکنون در تاریخ این کشور بزرگ صنعتی در اروپا که بدون شک یکی از بزرگترین و مهم‌ترین بازارهای فروش خودرو در جهان به شمار می‌رود، سابقه نداشته است.

بر اساس این بیانیه که در وبسایت dsf آمده است، به نظر می‌رسد که با توجه به تداوم روند صعودی شیوع ویروس خطرناک و مرگبار کرونا در کشورهای مختلف از جمله آلمان، این رقم بیشترین میزان کاهش نبوده و انتظار می‌رود این کشور در ماه‌های آتی افت شدیدتری را در میزان تقاضا و فروش خودرو تجربه کند.

سوبارو تنها برند خارجی در آلمان بوده که در این بازه زمانی رشدی مثبت ۱.۶ درصد معادل سهم ۰.۲ درصد از بازار را به خود اختصاص داده است. در صورتیکه بسیاری دیگر از برندهای برتر و محبوب در این کشور همچون لکسوس با کاهشی منفی ۲.۸ درصدی و آلفارومئو با کاهشی منفی ۶۳.۲ درصدی مواجه شده اند.

منبع: ایسنا

همچنین ببینید

حضور پر رنگ برند مبل منبت ملایر در اکسپو ۲۰۲۱ دبی

حضور پر رنگ برند مبل منبت ملایر در اکسپو ۲۰۲۱ دبی

پایگاه خبری دنیای برند، رئیس هیئت مدیره بازار مبل ملایر از درخواست همکاری چندین شرکت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *