برند FALKE

کارخانه لوازم خانگی جنوب کشور با برند جدید FALKE

فرماندار شهرستان مُهر در جنوب استان فارس گفت: یک سرمایه‌گذار بزرگترین کارخانه تولید لوازم خانگی جنوب کشور را در این شهرستان احداث کرده و در حال نصب دستگاه‌های خط تولید است.

پایگاه خبری دنیای برند، سید محمد موسوی شنبه ۱۷ اسفند در حاشیه بازدید از برخی واحدهای تولیدی شهرک صنعتی شهرستان مُهر، گفت: مراحل نصب اولین سری از دستگاه‌های بزرگترین کارخانه تولید کننده لوازم خانگی جنوب کشور، در شهرک صنعتی مُهر در حال انجام است.

وی با ابراز خرسندی از روند رشد و توسعه شهرک صنعتی شهرستان مُهر، سرعت رشد این منطقه را قابل توجه دانست.

موسوی افزود: امروز دیگر شهرک صنعتی مُهر، منطقه‌ای راکد و بلااستفاده نیست بلکه بنگاه های تولیدی کوچک و بزرگی در آن در حال شکل‌گیری است.

فرماندار شهرستان مهر ادامه داد: موقعیت جغرافیایی و همچنین تخفیف های ویژه و برخی از تسهیلات مختص شهرک‌های صنعتی، بهترین شرایط را برای سرمایه گذاری و شروع یک کسب و کار پر رونق در شهرک صنعتی مهر فراهم آورده است.

موسوی گفت: مسئولین شهرستان، در تلاشند تا مشکلات موردی پیش روی هر سرمایه گذار در سریعترین زمان ممکن مرتفع شود، کارگروه رفع موانع تولید که در همین راستا شکل گرفته، از موفق ترین کارگروه های اقتصادی استان و شهرستان است.

به گزارش ایسنا، کارخانه تولید جاروبرقی، آبمیوه گیری، مخلوط کن، گوشت چرخ کن و دیگر اقلام لوازم خانگی با برند جدید FALKE توسط سرمایه‌گذار بومی مراحل اجرا را با سرعت طی می‌کند.

همچنین ببینید

The end of the scam in Divar 310x165 - پایان کلاهبرداری در دیوار: هوش مصنوعی این پلتفرم، متخلفان را شناسایی و حسابشان را مسدود می‌کند

پایان کلاهبرداری در دیوار: هوش مصنوعی این پلتفرم، متخلفان را شناسایی و حسابشان را مسدود می‌کند

در راستای ارتقای امنیت و مبارزه با کلاهبرداری، دیوار از هوش مصنوعی برای شناسایی و مسدود کردن حساب‌های مشکوک استفاده می‌کند. کاربرانی که به دلیل رفتار مشکوک حسابشان محدود می‌شود، تنها با پشت سر گذاشتن فرآیند احراز هویت ویدیویی می‌توانند از این لیست خارج شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *