62671604 660x330 - پیشنهاد همکاری نخبگان با پژوهشکده چای در طرح‌های پژوهشی

پیشنهاد همکاری نخبگان با پژوهشکده چای در طرح‌های پژوهشی

در بازدید استاد محور استعدادهای برتر گیلان از پژوهشکده چای این استان به استعدادهای برتر گیلان پیشنهاد شد در انتخاب عنوان پایان‌‎نامه‌ها، فرصت مطالعاتی داخل و سایر طرح‌های پژوهشی با این پژوهشکده همکاری کرده و از امکانات آن استفاده کنند.

به گزارش پایگاه خبری دنیای برند به نقل از ایسنا، در ادامه بازدیدهای علمی هدفمند و با هدف آشنایی استعدادهای برتر و نخبگان با ظرفیت‌های علمی، گردشگری و فرهنگی استان گیلان، جمعی از مستعدان گیلان از پژوهشکده چای کشور در شهر لاهیجان بازدید کردند.

کهنه، رئیس پژوهشکده چای کشور در ابتدای این بازدید به تشریح تاریخچه، فعالیت‌ها و دستاوردهای پژوهشکده چای پرداخت و با اشاره به ظرفیت‌های علمی و پژوهشی پژوهشکده چای، اظهار کرد: پژوهشکده چای دارای کادر قوی اعضای هیات علمی و ۵ آزمایشگاه مرتبط با فعالیت‌های پژوهشی است و هم‌اکنون نیز طرح‌های مختلفی با همکاری مراکز علمی استانی و کشوری در این مجموعه در حال اجرا است.

وی در ادامه ضمن تأکید بر لزوم انعقاد تفاهم‌نامه بین این مجموعه با بنیاد نخبگان استان گیلان، به استعدادهای برتر این استان پیشنهاد داد در انتخاب عنوان پایان‌‎نامه‌ها، فرصت مطالعاتی داخل و سایر طرح‌های پژوهشی با این پژوهشکده همکاری کرده و از امکانات آن استفاده کنند.

به نقل از بنیاد ملی نخبگان، در ادامه شرکت‌کنندگان با همراهی کارشناسان این مجموعه از بخش‌های مختلف این مجموعه شامل به‌نژادی، کشت بافت، شیمی چای، آب و خاک و گیاه‌پزشکی بازدید کردند.

پایان

همچنین ببینید

62989634 310x165 - افزایش بیماران مبتلا به درد چشم پس از خورشیدگرفتگی روز دوشنبه

افزایش بیماران مبتلا به درد چشم پس از خورشیدگرفتگی روز دوشنبه

یک پزشک اهل نیوجرسی گفت که پس از خورشیدگرفتگی روز دوشنبه، با هجوم افراد مبتلا …

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x