18816897 209 660x330 - پیام فعالان حوزه فلسطین به «ساعت به وقت قدس»: جای چنین برنامه‌ای در صدا وسیما خالی بود

پیام فعالان حوزه فلسطین به «ساعت به وقت قدس»: جای چنین برنامه‌ای در صدا وسیما خالی بود

در ابتدا احمدرضا روح الله زاد، فعال حوزه فلسطین در پیامی تصویری به برنامه «ساعت به وقت قدس» در باره فصل اول این برنامه گفت: به لطف خداوند فصل اول این برنامه به پایان رسید. طی این یک سال، برنامه بسیار متنوع بود و به ابعاد گوناگون مسئله فلسطین و اسرائیل توجه شد. جای چنین برنامه‌ای در صدا وسیما خالی بود. 

او با اشاره به اینکه باید از ابتکاری که تهیه کننده، کارگردان و عوامل تولید به خرج دادند قدردانی کرد، افزود: این برنامه در جهت تبیین ابعاد مسئله فلسطین و اسرائیل برای افکار عمومی تلاش کرد.

در ادامه حسین رویوران، استاد دانشگاه تهران گفت: آیتم‌هایی که تا به امروز در برنامه «به وقت قدس» پخش شده بسیار مفید بوده اند. امیدوارم پخش این برنامه استمرار داشته باشد.

او تاکید کرد: به هر حال بحث فلسطین اولویت جهان اسلام است و مسلمانان باید در جریان مسائل فلسطین قرار بگیرند. این برنامه می‌تواند تریبونی برای انتقال پیام به مردم مسلمان ایران باشد.

سپس مهدی عزیزی، کارشناس مسائل بین الملل و فلسطین گفت: به عنوان یک رسانه‌ای، که بیش از دو دهه است در موضوع فلسطین و مقاومت کار می‌کنم، این برنامه را بسیار پسندیدم، چون با نسل جدید و مخاطب عام هم ارتباط برقرار می‌کند.

وی افزود: این برنامه نیاز‌های تخصصی نخبگان و در عین حال نیاز‌های مخاطب عام را که در حوزه تاریخ و اطلاعات فلسطین فاصله دارد برطرف کرد.

همچنین در ادامه میرمسعود حسینیان، مدیرکل سابق خاورمیانه و شمال آفریقا وزارت امورخارجه گفت: جای چنین برنامه‌ی در صدا و سیما خالی بود و به لطف آیتم‌های خوب، موضوعات جالب و مجری فلسطینی توانمند و مسلط به زبان فارسی احساس شد که این برنامه می‌تواند محفلی برای معرفی مسائل فلسطین، مصائب مردم و مبارزاتشان باشد.

او تاکید کرد: امیدواریم این برنامه استمرار داشته باشد و با کمک متخصصان این حوزه بتواند نقش بیشتری در جهت اهداف خود ایفا کند.

«ساعت به وقت قدس» با اجرای علی خلیلی مجری فلسطینی و زینب جابر مجری لبنانی به تهیه کنندگی امیر تاجیک یک سالی می‌شود که از شبکه یک پخش می‌شد و پنجشنبه ۲۱ دی قسمت آخر فصل اول آن روی آنتن رفت.


منبع

همچنین ببینید

19008118 563 310x165 - روایت رمان‌های مطرح در «قصه شب»

روایت رمان‌های مطرح در «قصه شب»

۱۳:۱۳ – ۰۸ اسفند ۱۴۰۲ ۱۳:۱۳ – ۰۸ اسفند ۱۴۰۲ از شبکه آموزش سیما پخش …

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x