19434492 398 660x330 - «هیچ‌کس» در شبکه نمایش تماشایی می‌شود

«هیچ‌کس» در شبکه نمایش تماشایی می‌شود

فیلم سینمایی «هیچ‌کس» در گونه اکشن، جنایی و درام محصول آمریکا در سال ۲۰۲۱ قرار است از شبکه نمایش سیما پخش شود.

مدیر دوبله این سینمایی بهمن هاشمی و صدابرداری آن به عهده رامین لنگرودی است. رضا آفتابی، بابک اشکبوس، رضا الماسی، دانیال الیاسی، ناهید امیریان، علی بیگ محمدی، محمد تنهایی، امیر حکیمی، مونا خجسته، حسین خدادادبیگی، محمدعلی دیباج، آرزو روشناس، ابوالفضل شاه بهرامی، داود شعبانی نصر، پریا شفیعیان، زهره شکوفنده، نغمه عزیزی پور، بهروز علی محمدی، کوروش فهیمی، پویا فهیمی، امیربهرام کاویانپور، نسرین کوچک خانی، سعید مظفری، ملیکا ملک نیا، علی منانی و بهمن هاشمی صداپیشه‌های این اثر بوده اند.

این فیلم در مورد پدری بسیار آرام به نام هاچ است که در حومه شهر زندگی می‌کند. هاچ فردی کاملاً معمولی که البته خشمی شدید در درون خود نهفته دارد. ناگهان روزی که دو دزد به خانه وی می‌آیند و دستبند زینتی دختر کوچک این خانواده را می‌دزدند، این خشم فروخورده فوران می‌کند و داستانی بی‌رحمانه شروع می‌شود و راه خونینی باز می‌شود که در نهایت وی را مجبور به مقابله با چیز‌هایی می‌کند که روزگاری پشت سر گذاشته بود.

فیلم در حال و هوایی شبیه فیلم‌های معروف «ربوده شده» ساخته شده است و ممکن است مانند آنها داستانی چندانی باورپذیر نداشته باشد، اما نه تنها همانند آنها صحنه‌های اکشن جذاب و خوش ساختی دارد بلکه به باور بسیاری از منتقدان و مخاطبان به خاطر درآمیختن طنز با اکشن از آنها جذاب‌تر از کار درآمده است. فیلم برنده و نامزد بیش از ۲۰ جایزه از جشنواره‌ها و جوایز سینمایی مختلف شده است.

شبکه‌ی نمایش، مسئولیت رصد این اثر را بر عهده داشته است و پس از طی مراحل تایید و روند‌های ترجمه، ویراستاری و سپس دوبله این عنوان برای مخاطبان این شبکه پخش خواهد شد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

همچنین ببینید

19484167 845 310x165 - ایوب آقاخانی از اولین تجربه اجرای مناظرات رادیویی گفت + فیلم

ایوب آقاخانی از اولین تجربه اجرای مناظرات رادیویی گفت + فیلم

در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح شد؛ امروز استودیوی شماره هشت معاونت صدای رسانه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *