19085890 380 660x330 - هنرمند برنامه «صبح جمعه با شما» برای همیشه در خاطره‌ها خواهد ماند 

هنرمند برنامه «صبح جمعه با شما» برای همیشه در خاطره‌ها خواهد ماند 

معاون صدا در مراسم زنده‌یاد مرتضی تبریزی عنوان کرد: 

آیین یادبود زنده یاد مرتضی تبریزی، هنرمند پیشکسوت رادیو با حضور معاون صدا، مدیران شبکه‌های رادیویی و اهالی رادیو در مسجد بلال ظهر امروز ۲۶ اسفند ماه برگزار شد. 

علی بخشی زاده معاون صدای رسانه ملی در این مراسم تاکید کرد: خدا رحمت کند آقا مرتضی عزیز از هنرمندان پیشکسوت برنامه “صبح جمعه با شما”. انشالله آقا مرتضی در این ایام مهمان امیرالمؤمنین شوند. این ماه که نزول قرآن است، ماه صعود هم هست. امیدوارم خدا به همه ما توفیق بدهد تا همه در این مسیر باشیم. من کتاب نهج البلاغه را غریب‌ترین کتاب می‌دانم. در این کتاب جملات قصار بسیار خوبی آمده که باید پند بگیریم. 

وی با اشاره به موضوع مرگ و غفلت انسان نسبت به رفتارهایش ادامه داد: انشالله پروردگار آقا مرتضی عزیز را غرق نور کند. امیدوارم پروردگار توفیق زندگی پاک را به ذائقه ما بچشاند. 

علیرضا جاویدنیا هنرمند پیشکسوت برنامه “صبح جمعه با شما” در مراسم زنده یاد مرتضی تبریزی گفت: صحبت کردن درباره مرتضی عزیز سخت است. بی ادعا، مهربان، دوست داشتنی و … بود. همه از او به نیکی یاد می‌کنند. مرتضی بسیار کم توقع و دست و دلباز بود. یاد و خاطره او برای همیشه در ذهن ما باقی خواهد ماند. من او را از اواسط دهه ۷۰ می‌شناسم و با هم کار کردیم تا به برنامه “صبح جمعه با شما” رسیدیم. با اینکه زنده یاد نوذری در کار سختگیر بود، اما مرتضی با طنازی هایش توانست حال و هوای خوبی در برنامه ایجاد کند. او هر جا بود از خودش خاطرات خوب بجا گذاشت. خدایش بیامرزد.

اصغر سمسارزاده، هنرمند پیشکسوت رادیو با یاد نام‌های هنرمندان بزرگ و تهیه کنندگان رادیو عنوان کرد: به همت آقای محمدزاده مدیر سابق رادیو ایران، برنامه “صبح جمعه با شما” به رادیو برگشت که اتفاق بسیار ارزشمندی بود. از معاون صدا قدردان هستم که شنونده همه حرف‌های اهالی رادیو بوده و دغدغه‌مند هستند. ایشان و مدیر رادیو ایران همیشه از ما حمایت کردند. از همه هنرمندان “صبح جمعه با شما” تشکر می‌کنم که همیشه پای کار بودند و هستند. 

در این مراسم هنرمندانی همچون اصغر سمسارزاده، بیوک میرزایی، عباس محبی، مهران امامیه، اردشیر منظم، بهمن دان، امیر پارسی، علیرضا جاویدنیا، رامین پورایمان، مجتبی تیموری، محمد تیموری، ایزد کاویانی، حمید اللهیاری، بیژن خاوری، ساجد قدوسیان، جمشید مقدم، محمدحسن حسینیان و … حضور داشتند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

همچنین ببینید

12523139 981 310x165 - پیمان جبلی از پشت صحنه سریال «طوبی» بازدید کرد/ نمایش هنرمندانه وحدت میان دو ملت ایران و عراق

پیمان جبلی از پشت صحنه سریال «طوبی» بازدید کرد/ نمایش هنرمندانه وحدت میان دو ملت ایران و عراق

رئیس رسانه ملی با اشاره به نمایش هنرمندانه وحدت و همدلی میان دو ملت ایران …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *