62892468 640x330 - همراهی محصولات نانو در خانه‌تکانی شب عید

همراهی محصولات نانو در خانه‌تکانی شب عید

با نزدیک شدن به آخر سال، ایرانیان برای استقبال از عید آماده می‌شوند و زدودن غبار از خانه یکی از سنت‌های پسندیده در فرهنگ ایرانی است. برخی از محصولات نانویی در بازار وجود دارد که می‌تواند برای خانه‌تکانی شب عید استفاده شود.

به گزارش پایگاه خبری دنیای برند به نقل از ایسنا، یکی از شرکت‌های فعال در حوزه نانو محصولات نانوآمولسیون خود را در قالب انواع پاک‌کننده به بازار عرضه می‌کند. پاک‌کننده‌های چند منظوره، شیشه‌پاک‌کن‌های نانویی و مایع ظرفشویی بر پایه نانوآمولیسیون از جمله محصولات این شرکت است که گواهی نانومقیاس دارند. محلول پاک‌کننده سطوح استیل، اسپری پاک‌کننده صفحات نمایش LED ,LCD، محلول پاک‌کننده چندمنظوره و اسپری پاک‌کننده شیشه از جمله شوینده‌های مبتنی بر فناوری ‌نانو هستند که این شرکت تولید و به بازار عرضه کرده است.

شرکت دیگر، محلولی برای شستشوی زمین تولید کرده که برای تمیزکردن کف زمین بسیار ایده‌آل است. همچنین انواع شیشه‌پاک کن و محلول‌های شستشوی چند منظوره این شرکت می‌تواند برای خانه‌تکانی شب عید مناسب باشد. یکی از محصولات ویژه این شرکت، نوعی پاک‌کننده لوستر است که برق و جلای لوسترهای خانه را دو چندان می‌کند. اگر برای شب عید قصد شستشوی خودرو را دارید و قید کارواش رفتن را زده‌اید، نانوآمولیسیون پاک کننده سطوح داخلی خودرو و نانوآمولیسیون پاک‌کننده لاستیک خودرو نیز در سبد محصولات این شرکت وجود دارد. صفحه‌نمایش‌ها نیز بی‌بهره‌ نمانده‌اند و این شرکت پاک‌کننده ویژه‌ای برای تمیز کردن صفحات نمایش دارد. البته اگر در حین خانه‌تکانی شیشه عینک شما کثیف شد، از نانوامولسیون پاک‌کننده عینک این شرکت استفاه کنید.

واکس گیاهی چوب و چرم آنتی‌باکتریال حاوی نانوذرات یکی دیگر از شرکت‌های فعال حوزه نانو می‌تواند لوازم چوبی و چرمی شما را برق بیندازد!

اگر اهل سفر و پیک‌نیک، آن هم در روزهای عید نوروز هستید، می‌توانید از زیرانداز مسافرتی آنتی‌باکتریال حاوی نانوذرات یکی دیگر از شرکت‌های فعال حوزه نانو به همراه ساک دستی آنتی‌باکتریال آن بهره ببرید.

خاک و خاشاکی که در خانه تکانی جمع‌ می‌شود، باید به زباله‌دانی روانه شود که کیسه زباله پلی اتیلنی زیست تخریب‌پذیر آنتی‌باکتریال حاوی نانوذرات پیشنهاد نانویی به شما است. این محصول زیست‌دوست نیز توسط یکی دیگر از شرکت‌های فعال حوزه نانو تولید شده است.

پس از خانه‌تکانی، گاهی لازم است موکت‌های کهنه را نیز تعویض کنید. یکی دیگر از شرکت‌ها موکت‌های پلی پروپیلن، پلی‌استر و پلی‌آمید آنتی‌باکتریال را برای شب عید شما تولید کرده است.

اگر جایی نیاز به ایجاد خواص آبگریزی داشت، اسپری ایجادکننده خواص آب‌گریزی روی چوب و MDF حاوی نانوذرات یکی دیگر از شرکت‌های فعال در حوزه نانو راهگشای شماست. البته شرکت دیگری هم طیف وسیعی از محلول‌های آبگریز کننده دارد. این شرکت برای خانه‌تکانی اسپری آب‌گریزکننده برای سطوح فلزی، سطوح رنگ شده، شیشه، چوب، MDF، سنگ، آجر، کاشی و سرامیک را تولید و به بازار عرضه می‌کند. این اسپری‌های آب‌گریزکننده مانع از شوره‌ زدن و جذب آلودگی و پوسته پوسته شدن زیرلایه می‌شود و در مدت زمان کوتاهی خشک می‌شوند.

سطل زباله آنتی‌باکتریال محصول تولیدی از سوی شرکتی دیگر است که برای جلوگیری از رشد باکتری‌ها و قارچ‌ها در داخل سطل زباله مناسب خواهد بود.

به نقل از ستاد نانو، می‌توانید برای خانه‌تکانی امسال روی کمک محصولات نانویی حساب کنید.

پایان

همچنین ببینید

62481671 310x165 - تعاریف ساختاری و حمایتی ویژه حوزویان تدوین می‌شود

تعاریف ساختاری و حمایتی ویژه حوزویان تدوین می‌شود

رئیس بنیاد ملی علم ایران از تلاش‌ها برای تدوین تعاریف ساختاری و حمایتی ویژه حوزویان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *