62946050 660x330 - همایش«برای نجات زاگرس» برگزار می‌شود

همایش«برای نجات زاگرس» برگزار می‌شود

همایش «برای نجات زاگرس» توسط یکی از شرکت‌های عضو پارک ملی علوم و فناوری‌های نرم و صنایع فرهنگی جهاددانشگاهی ۱۵ اسفندماه در مرکز همایش‌های بین‌المللی دانشگاه علم و فرهنگ برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری دنیای برند به نقل از ایسنا به نقل از روابط همایش برای نجات زاگرس، این همایش فرصتی است برای طرح یک راهکار عملیاتی در جهت حفظ، نگهداری و احیای جنگل‌های سوخته همچنین جوان‌سازی جنگل‌های کهنسال زاگرس؛ جنگل‌هایی که یک سوم مساحت  آن به دلایل طبیعی به‌ویژه دخالت‌های انسانی از بین رفته است.

در این همایش دکتر محمد درویش – کنشگر و فعال محیط زیست، بهزاد استقامت – متخصص مارکتینگ و فروش، ادوین قاسمی – مدرس نرم‌افزارهای طراحی گرافیک و علی شیردستیان  -طراح گرافیک و منتور – سخنرانی خواهند کرد.

در این همایش همچنین ۵۰۰ عدد بذر بلوط در گلدان‌هایی به‌صورت نمادین توسط شرکت‌کنندگان کاشته خواهد شد تا به نام هر یک از این افراد، نهال بلوطی با رعایت اصول درخت‌داری در خاک زاگرس کاشته شود. این راهکار از طریق کاشت هزاران نهال بلوط ادامه می‌یابد.

همایش برای نجات زاگرس با همکاری شرکت ایده‌پردازان نواندیش فردا، پارک ملی علوم و فناوری‌های نرم و صنایع فرهنگی، دانشگاه علم و فرهنگ و انجمن مردم‌نهاد بلوط دالاهو برگزار می‌شود و ساز وکاری فراهم شده که دانشجویان و دانش‌آموختگان رشته‌های گرافیک، تصویرسازی و بازاریابی و فروش کسب مهارت کنند و ضمن ترویج فرهنگ حفاظت از محیط زیست، درآمدزایی نیز داشته باشند.

در این همایش همچنین از سامانه‌ای رونمایی خواهد شد که در قالب آن سازمان‌ها و شرکت‌ها خواهند توانست بدون استفاده از چاپ و کاغذ، کاتالوگ هوشمند و دیجیتال مورد نیاز کسب‌وکار خود را تهیه و عرضه کنند و همزمان با این کار، یک نهال بلوط را به نام خود در خاک زاگرس بکارند و شناسنامه‌ اختصاصی آن را در یک صفحه از کاتالوگ هوشمند دیجیتال بلوط دالاهو قرار دهند.

علاقه‌مندان به این شرکت در این همایش، برای کسب اطلاعات بیشتر، می‌توانند به سایت www.dpaper.co  مراجعه کنند و یا با شماره تلفن ۰۲۱۲۸۴۲۱۴۱۰ تماس بگیرند.

پایان

همچنین ببینید

62913320 310x165 - رایزنی با «پارک فاوا» برای حمایت از دانش‌بنیان‌ها

رایزنی با «پارک فاوا» برای حمایت از دانش‌بنیان‌ها

دبیر ستاد توسعه فناوری‌های اتصال‌پذیری و ارتباطات با بیان این که در حوزه حمایت از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *