19192737 302 660x330 - نامزد‌های ۲ بخش جشنواره پژواک اعلام شد

نامزد‌های ۲ بخش جشنواره پژواک اعلام شد

اسامی ۶ نامزد دریافت جایزه بخش مستندنگاری توسط کمیته داوران معرفی شد.

بخش مستندنگاری که از ابداعات جشنواره پژواک به حساب می‌آید به متون و پژوهش‌های مرتبط با تولید برنامه مستند اختصاص دارد. داورای این بخش از جشنواره را شاهید مظفری، رییس مرکز طرح و برنامه و بودجه محسن شاکری نژاد،  رییس مرکز تحقیقات سازمان، حسین نعمتی، مهدی میرمظاهری و گیتی کاوه هر سه پژوهشگر رسانه بر عهده داشتند.

اسامی آثار نامزد دریافت جایزه به ترتیب حروف الفبا به شرح زیر است. 

فهرست نامزد‌های بخش مستند نگاری

ردیف شبکه عنوان اثر نام نام خانوادگی

۱ رادیو ایرانصدا بازنمایی خانوار در شبکه‌های اجتماعی طلیعه السادات کمالی

۲ رادیو ایران باور‌های اصیل یک کودک کش مریم هدیه لو

۳ مرکز فارس تکیه گاه هاجر کوشکی

۴ مرکز خراسان رضوی زخمه‌های عاشقی جمیله توکلی شاندیز

۵ مرکز خراسان شمالی طنین کوهساران سمیرا شرافتی نژاد

۶ رادیو معارف کوچک، بزرگ، بزرگتر حسن حیدرزادهژ

اسامی ۶۳ نامزد دریافت جایزه در سه بخش مستند‌های مستمر، برنامه‌های مستمر و مشاغل توسط کمیته داوران معرفی شد.

غلامرضا بحیرایی رییس کمیته داوران جشنواره پژواک با اعلام این خبر گفت: هیات داوران پس از برگزاری جلسات متعدد و با بررسی کامل برنامه‌ها نامزد‌های این سه بخش را معرفی کردند و انشالله در روز چهارم اردی بهشت همزمان با برگزاری مراسم افتتاحیه جشنواره برندگان در این سه بخش معرفی می‌شوند.

گفتنی است از جمع این نامزد‌ها چهار نفر در بخش برنامه‌های مستمر، شش نفر در بخش مستند‌های مستمر و شش نفر در بخش مشاغل جایزه جشنواره را دریافت می‌کنند.

اسامی برنامه‌های نامزد دریافت جایزه در بخش‌های مختلف به ترتیب حروف الفبا به شرح زیر است 

بخش مستند‌های مستمر 

فهرست نامزد‌های بخش مستند‌های مستمر با موضوع انقلاب اسلامی و دفاع مقدس

ردیف شبکه عنوان اثر نام نام خانوادگی

۱ رادیو ورزش پهلوان ماندگار حسین معصومی

۲ رادیو معارف خط مقدم مجتبی محمدی

۳ رادیو صبا قهرمانان نمی‌میرند انسیه شمس الهی

۴ رادیو تهران میدانم که اینجایی مینا نیکانیک

فهرست نامزد‌های بخش مستند‌های مستمر با موضوع حجاب و عفاف

ردیف شبکه عنوان اثر نام نام خانوادگی

۱ رادیو ایران این یک تجربه است زهره سربازی

۲ رادیو معارف مثل مریم مهدی میرزایی

۳ رادیو ورزش من فرزند انقلابم معصومه کیانی

۴ رادیو اقتصاد وقتی دیگر باران نبارید لیلا روزبهانی

فهرست نامزد‌های مستند‌های مستمر با موضوع قهرمان ایرانی

ردیف شبکه عنوان اثر نام نام خانوادگی

۱ رادیو ورزش بانوان خاکی مانده فاطمه رفیعی طاقانکی

۲ رادیو معارف فرزند ایران فرانک سعیدی آریا

۳ رادیو تهران قهرمان ایرانی فاطمه ربانی مهموئی

۴ رادیو صبا ماجرا- زخمی به نام مرگ جهان پهلوان انسیه شمس‌الهی

فهرست نامزد‌های بخش مستند‌های مستمر با موضوع محیط زیست

ردیف شبکه عنوان اثر نام نام خانوادگی

۱ رادیو صبا احیا هدیه درویش متولی

۲ رادیو ایران آوای زمین سیما پاتیمار

۳ رادیو اقتصاد نبضِ زمین سعید زارع محمدی

فهرست نامزد‌های بخش مستند‌های مستمر با موضوع هنر و ادبیات ایرانی -اسلامی

ردیف شبکه عنوان اثر نام نام خانوادگی

۱ رادیو اقتصاد سینما باشی فرزانه صادقیان

۲ رادیو قرآن مستند جوانه‌های نور فاطمه کاشانی وحید

۳ رادیو صبا موسیقی کبیر انسیه شمس‌الهی

فهرست نامزد‌های بخش مستند‌های مستمر با موضوع آزاد

ردیف شبکه عنوان اثر نام نام خانوادگی

۱ رادیو ورزش آسیا در جام محسن شاهمرادی

۲ رادیو معارف سرزمین امام باره‌ها مهدی حجت پناه

۳ رادیو اقتصاد کلاه سایبری لیلا امید یگانه

۴ رادیو تهران مسیر انقلاب تا آزادی ساناز باقری

بخش برنامه‌های مستمر

فهرست نامزد‌های بخش برنامه‌های مستمر صبحگاهی

ردیف شبکه عنوان اثر نام نام خانوادگی

۱ رادیو جوان جوان ایرانی سلام مجتبی حسنی

۲ رادیو ایران سلام صبح به خیر حسین معصومی

۳ رادیو تهران شهر آفتاب امیرحسین ثقفی

۴ رادیو صبا صبح صبا امیر اکبری

۵ رادیو معارف مهربان باشیم ۰۲ امیرعباس خاقانی

فهرست نامزد‌های بخش برنامه‌های مستمر ترکیبی

ردیف شبکه عنوان اثر نام نام خانوادگی

۱ رادیو تهران تهران من مینا نیکانیک

۲ رادیو جوان جوونی مجاز عباس پیری

۳ رادیو جوان ساختمان پزشکان مجتبی حسنی

۴ رادیو فرهنگ سرزمین من محمدرضا حاج حیدری

۵ رادیو صبا عصر صبا محمدحسین خسروجردی

فهرست نامزد‌های بخش برنامه‌های مستمر مسابقه

ردیف شبکه عنوان اثر نام نام خانوادگی

۱ رادیو جوان چوبخط منصوره توحیدلو

۲ رادیو سلامت زیست رو فاطمه شهبازی

۳ رادیو صبا دوراهی غلامرضا عزتی

۴ رادیو صبا همپای صبا نوید جولایی

فهرست نامزد‌های بخش برنامه‌های مستمر تولید محتوایی مردمی

ردیف شبکه عنوان اثر نام نام خانوادگی

۱ رادیو قرآن باشگاه نور محمد حسن رحمانی

۲ رادیو فرهنگ بیا حرف بزنیم مریم یوسفی پور

۳ رادیو صبا شما و صبا الهه سلحشور

۴ رادیو ورزش نیمکت رقیه آقازاده

بخش مشاغل 

فهرست نامزد‌های گویندگی مرد

ردیف شبکه عنوان اثر نام نام خانوادگی 

۱ رادیو ایران باغ هنر شهاب شهرزاد

۲ رادیو جوان جوان ایرانی سلام مهدی مفیدی

۳ رادیو جوان جوان ایرانی سلام پیمان طالبی

۴ رادیو صبا شما و صبا مهبد قناعت پیشه

۵ رادیو صبا صبح صبا مهبد قناعت پیشه

فهرست نامزد‌های گویندگی زن

ردیف شبکه عنوان اثر نام نام خانوادگی 

۱ رادیو جوان بازی باز صدیقه مرادی

۲ رادیو تهران تهران من الهام شوقی

۳ رادیو جوان جوونی مجاز آرزو جعفرپور

۴ رادیو صبا عصر صبا لاله جلال آبادی

فهرست نامزد‌های گزارشگری

ردیف شبکه عنوان اثر نام نام خانوادگی 

۱ رادیو تهران تهران من مهدی اسماعیلی

۲ رادیو اقتصاد روزیِ نو گروه ۱ هادی -زهرا اسدی- متقیان

۳ رادیو جوان ساختمان پزشکان مهدیه پهلوانی

۴ رادیو ایران سلام صبح به خیر گیتی محمدی

فهرست نامزد‌های بازیگری 

ردیف شبکه عنوان اثر نام نام خانوادگی

۱ رادیو تهران تهران من مهدی مجنونی

۲ رادیو جوان چوبخط امیر عضد

۳ رادیو صبا صبح صبا مریم خادمپور

۴ رادیو ورزش عصرانه مریم باقری

فهرست نامزد‌های نویسندگی

ردیف شبکه عنوان اثر نام نام خانوادگی

۱ رادیو صبا دوراهی نیلوفر قاسمی پور

۲ رادیو سلامت زیست رو فاطمه شهبازی

۳ رادیو فرهنگ سرزمین من محمدرضا حاج حیدری

۴ رادیو سلامت هرم طلایی زهرا گلرخی

فهرست نامزد‌های صدابرداری

ردیف شبکه عنوان اثر نام نام خانوادگی 

۱ رادیو قرآن بوستان تلاوت محمد خاتونی

۲ رادیو فرهنگ بیا حرف بزنیم شیما اهدایی وند

۳ رادیو ایران یک دو صدا مجید آینه

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

همچنین ببینید

19484044 193 310x165 - تدارک تلویزیون برای «عید سعید غدیر»

تدارک تلویزیون برای «عید سعید غدیر»

شبکه‌های تلویزیونی در روز عید سعید غدیر، علاوه بر بازتاب حضور مردم در جشن‌های بزرگ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *