62232048 660x330 - موفقیت کمپین تامین مالی جمعی طرح «چسب‌های بین‌لایه‌ای پلی‌الفینی» در ۴ روز

موفقیت کمپین تامین مالی جمعی طرح «چسب‌های بین‌لایه‌ای پلی‌الفینی» در ۴ روز

طرح «چسب‌های بین‌لایه‌ای پلی‌الفینی» یکی از شرکت‌های دانش‌بنیان از استان اصفهان به عنوان برنده قسمت شانزدهم مسابقه تلویزیونی شکوفا توسط ۲۳۷ سرمایه‌گذار در مدت زمان ۴ روز موفق به جذب سرمایه درخواستی به مبلغ ۱۴ میلیارد تومان به روش تأمین مالی جمعی شد.

به گزارش پایگاه خبری دنیای برند به نقل از ایسنا، شانزدهمین قسمت از مسابقه بزرگ تلویزیونی شکوفا با رقابت سه شرکت دانش‌بنیان با طرح‌های «چسب‌های بین‌لایه‌ای پلی‌الفینی»، «تولید آسیاب گلوله‌ای» و «مدیریت هوشمند همایش» از شبکه یک سیما پخش شد.

یکی از شرکت‌های دانش‌بنیان از استان اصفهان با طرح «چسب بین‌لایه‌ای پلی‌الفینی» با رأی داوران، از میان سه تیم شرکت‌کننده به عنوان تیم برگزیده انتخاب شد و این طرح جهت سرمایه‌گذاری عموم مردم روی سکوی تأمین مالی جمعی حلال فاند (halalfund.ir) قرار گرفت. 

میزان سرمایه درخواستی این شرکت برای اجرای این پروژه ۱۴ میلیارد تومان، مدت زمان سرمایه‌گذاری و اجرای پروژه ۱۲ ماه و میزان سود پیش‌بینی‌شده ۳۶ درصد سالیانه (واریز سود به صورت ماهانه) بود. 

به نقل از روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، این طرح توسط ۲۳۷ سرمایه‌گذار در مدت زمان ۴ روز موفق به جذب سرمایه درخواستی به مبلغ ۱۴ میلیارد تومان به روش تأمین مالی جمعی شد.

پایان

همچنین ببینید

62941824 310x165 - هوشمندسازی تاسیسات شبکه توزیع آب شهری استان آذربایجان شرقی در توافق دو جانبه

هوشمندسازی تاسیسات شبکه توزیع آب شهری استان آذربایجان شرقی در توافق دو جانبه

توافق‌نامه همکاری مشترک ستاد توسعه اقتصاد دانش‌بنیان آب، اقلیم و محیط‌زیست با استانداری آذربایجان‌شرقی با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *