62795592 660x330 - موفقیت کمپین تامین مالی جمعی طرح «خدمات زیست‌پالایی هیدروکربن‌های نفتی» در کمتر از ۲ هفته

موفقیت کمپین تامین مالی جمعی طرح «خدمات زیست‌پالایی هیدروکربن‌های نفتی» در کمتر از ۲ هفته

طرح دانش‌بنیان «خدمات زیست‌پالایی هیدروکربن‌های نفتی» از استان خوزستان به عنوان برنده قسمت هفدهم مسابقه تلویزیونی شکوفا توسط ۵۲ سرمایه‌گذار در مدت زمان کمتر از ۱۴ روز موفق به جذب سرمایه درخواستی به مبلغ ۱۵ میلیارد تومان به روش تأمین مالی جمعی شد.

به گزارش پایگاه خبری دنیای برند به نقل از ایسنا، هفدهمین قسمت از مسابقه بزرگ تلویزیونی شکوفا با رقابت سه شرکت دانش‌بنیان با طرح‌های «خدمات زیست‌پالایی هیدروکربن‌های نفتی»، «تولید تردمیل» و «تولید دستگاه توانبخشی هوشمند» از شبکه یک سیما پخش شد.

شرکت دانش‌بنیان ارائه کننده طرح «خدمات زیست‌پالایی هیدروکربن‌های نفتی» از استان خوزستان با رأی داوران، از میان سه تیم شرکت‌کننده به عنوان تیم برگزیده انتخاب شد و این طرح جهت سرمایه‌گذاری عموم مردم روی سکوی تأمین مالی جمعی کارن کراد (karencrowd.com) قرار گرفت. 

میزان سرمایه درخواستی این شرکت برای اجرای این پروژه ۱۵ میلیارد تومان، مدت زمان سرمایه‌گذاری و اجرای پروژه ۱۲ ماه و میزان سود پیش‌بینی‌شده ۳۸ درصد سالیانه بود.

به نقل از روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، این طرح توسط ۵۲ سرمایه‌گذار در مدت زمان کمتر از ۱۴ روز موفق به جذب سرمایه درخواستی به مبلغ ۱۵ میلیارد تومان به روش تأمین مالی جمعی شد.

پایان

همچنین ببینید

62383802 310x165 - ریه مینیاتوری که می‌تواند در تحقیقات دارویی استفاده شود

ریه مینیاتوری که می‌تواند در تحقیقات دارویی استفاده شود

محققان بریتانیایی بافت مینیاتوری از ریه ساختند که می‌تواند برای بررسی اثرات دارویی روی ریه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *