62924299 660x330 - معرفی بهترین ایده برای جایگزینی الکتروموتورهای پرمصرف

معرفی بهترین ایده برای جایگزینی الکتروموتورهای پرمصرف

یکی از شتاب‌دهنده‌ها با حمایت ستاد توسعه اقتصاد دانش‌بنیان انرژی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری و همراهی صندوق نوآوری و شکوفایی پویش ملی بهینه‌سازی و مدیریت مصرف انرژی را با تمرکز بر «الکتروموتورهای پرمصرف» برگزار می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری دنیای برند به نقل از ایسنا، حمیدرضا خجسته، دبیر اجرایی این پویش هدف از برگزاری این پویش ملی را ارائه مدل عملیاتی از ارزش‌آفرینی در حوزه بهینه‌سازی مصرف انرژی با تمرکز بر الکتروموتورهای پرمصرف دانست و گفت: در این مدل بازیگران اکوسیستم نوآوری با فعالیت‌های اساسی خود که عامل ارزش‌آفرینی برای همه ذی‌نفعان است، هم‌آفرینی می‌کنند.

دبیر اجرایی پویش ملی مدیریت مصرف انرژی، اختتامیه این پویش و معرفی طرح‌های برتر را روز ۲۵ فروردین سال ۱۴۰۳ اعلام کرد.

وی بازخوانی شرایط هم‌سرمایه‌گذاری و شراکت بلندمدت، راهبری تغییرات و حفاظت از دارایی‌های معنوی را از اهداف این رویداد دانست و یادآور شد: خروجی این پویش در پایان رقم خوردن یک هم‌آفرینی توسط مخاطبین حاضر در پویش است. مخاطبان این پویش سرمایه‌گذاران خطرپذیر، صاحبان صنایع مرتبط، نخبگان و فناوران به منظور کامل کردن زنجیره ارزش برای جایگزینی الکتروموتورهای پر مصرف خواهد بود.

خجسته در خصوص محورهای این پویش، خاطرنشان کرد: این رویداد دارای محورهای اصلی و تخصصی است و شامل «بهینه‌سازی مصرف انرژی از طریق جایگزین شدن الکتروموتورهای کم بازده و قدیمی موجود با الکتروموتورهای با فناوری بالا و پربازده در لوازم خانگی»، «طرح‌های نوآورانه و مبتکرانه جهت تامین سرمایه برای جایگزینی الکتروموتورهای پرمصرف» و همچنین «طرح‌های نوآورانه و فناورانه جهت طراحی و ساخت الکتروموتورهای پر بازده و بهینه مطابق با آخرین استانداردهای روز دنیا» است.

دبیر اجرایی این رویداد، «استقرار استاندارد بهره‌وری انرژی با رده‌های A و بالاتر در محصولات دارای برچسب انرژی» و «ارتقای عملکرد الکتروموتورهای مورد استفاده در لوازم خانگی از طریق فناوری‌های به‌روز و جدیدتر» را از دیگر محورهای این پویش ذکر کرد.

به گزارش پایگاه خبری دنیای برند به نقل از ایسنا، فراخوان سومین رویداد ملی حوزه بهینه‌سازی و مدیریت مصرف انرژی از ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ آغاز شد و تا روز ۲۱ اسفند ۱۴۰۲ ادامه داشت.

پایان

همچنین ببینید

63072487 310x165 - خطرپذیرتر شدن مراکز جمعیتی کشور در سایه گسترش روستاها و شهرها در پهنه‌ گسل‌های لرزه‌زا

خطرپذیرتر شدن مراکز جمعیتی کشور در سایه گسترش روستاها و شهرها در پهنه‌ گسل‌های لرزه‌زا

پژوهشگر لرزه‌­زمین‌­ساخت و مسؤول پروژه‌های پالئوسایزمولوژی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی کشور با تاکید بر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *