62834537 640x330 - معرفی برترین شتابدهنده‌های نوآوری و فضاهای کار اشتراکی در پردیس سامیت ۱۴۰۲

معرفی برترین شتابدهنده‌های نوآوری و فضاهای کار اشتراکی در پردیس سامیت ۱۴۰۲

معاون امور فناوری پارک فناوری پردیس از برگزاری رویداد پردیس سامیت در تاریخ ۱۵ اسفند ماه در این پارک خبر داد و گفت: این رویداد یک روزه، گردهمایی اعضای مرکز شتابدهی نوآوری است که با هدف اشتراک گذاری تجربیات و معرفی برترین شتابدهنده‌های نوآوری و فضاهای کار اشتراکی برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری دنیای برند به نقل از ایسنا، سید علی هزاوه با اشاره به برگزاری ۶ دوره رویداد پردیس سامیت، گفت: هفتمین دوره رویداد پردیس سامیت ۱۵ اسفند و با حضور شتابدهنده‌هایی از سراسر کشور در پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود.

وی هدف از برگزاری این رویداد را انتقال تجربیات بین شتابدهنده‌ها بیان کرد و ادامه داد: در این رویداد همچنین برترین شتابدهنده‌ها و فضاهای کار اشتراکی کشور معرفی و تقدیر خواهند شد. معرفی دستاوردهای جدید شتابدهنده‌ها نیز از دیگر برنامه‌های این رویداد است.

هزاوه، رویداد پردیس سامیت را فرصتی برای ارتباط با شتابدهنده‌های سراسر کشور برشمرد و افزود: با توجه به حضور استارتاپ‌های مختلف در ذیل شتابدهنده‌ها، پردیس سامیت فرصتی برای آشنایی با این استارتاپ‌ها و سرمایه‌گذاری در آنهاست.

بر اساس این گزارش، مرکز شتابدهی نوآوری از سال ۱۳۹۳ در پارک فناوری پردیس با هدف ترویج فرهنگ کارآفرینی تأسیس شد. شتابدهنده‌های نوآوری، فضاهای کار اشتراکی و سایر بازیگران زیست بوم کارآفرینی از مخاطبان مرکز شتابدهی نوآوری هستند.

به نقل از روابط عمومی پارک فناوری پردیس، رویداد سالانه پردیس سامیت به عنوان گردهمایی اعضای مرکز شتابدهی نوآوری است که هفتمین دوره آن ۱۵ اسفند ۱۴۰۲ در مرکز همایش‌های پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود.

پایان

همچنین ببینید

62898631 310x165 - برگزیدگان جشنواره هنرهای تجسمی جوانان در مسیر نخبگی بنیاد ملی نخبگان

برگزیدگان جشنواره هنرهای تجسمی جوانان در مسیر نخبگی بنیاد ملی نخبگان

معاون مستعدان و آینده‌سازان بنیاد ملی نخبگان از قرارگیری برگزیدگان سی‌و یکمین جشنواره هنرهای تجسمی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *