برندسازی محصولات عشایر

محصولات عشایر برندسازی شود/ ضرورت افزایش سهمیه آرد عشایر

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی:

محصولات عشایر برندسازی شود/ ضرورت افزایش سهمیه آرد عشایر

بیرجند- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی خواستار برندسازی محصولات عشایر و افزایش سهمیه آرد خانوارها شد.

به گزارش خبرنگار مهر، سید مجتبی علوی مقدم ظهر دوشنبه در شورای عشایر خراسان جنوبی با بیان اینکه عشایر یکی از جوامع ارزشمند و مهم کشور به خصوص در مناطق مرزی هستند، افزود: اگر به این بخش توجه نکنیم به خودمان ضرر رسانده ایم.

وی ادامه داد: عشایر علاوه بر اینکه به عنوان مرزبانان غیور کشور محسوب می شوند، در تولیدات گیاهی و تامین پروتئین مورد نیاز جامعه نقش بسزایی دارند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی بیان کرد: عشایر ذخایر انقلاب هستند که باید همواره مشکلاتشان رصد و مورد توجه قرار گیرند.

وی تاکید کرد: همه دستگاه های عضو شورای عشایری خراسان جنوبی موظف هستند نسبت به اختصاص سهم عشایر در برنامه ریزی ها نقش خودشان را ایفا کنند.

علوی مقدم با بیان اینکه در مقابل حق عشایر تا رسیدن به نقطه ایده آل ها فاصله زیادی داریم، اظهار کرد: کارگروه محرومیت زدایی و توجه به مناطق محروم شکل گرفته تا اقدامات محرومیت زدایی به صورت منسجم انجام شود.

وی خواستار برند سازی محصولات عشایری شد و افزود: همچنین می طلبد در راستای حذف واسطه ها چاره ای اندیشیده که محصولات عشایری مستقیم وارد بازار فروش شود.

علوی مقدم خواستار افزایش سهمیه آرد عشایر  شد و گفت: همچنین مشکلات تامین وثیقه عشایر برای وام باید مرتفع شود.

همچنین ببینید

The end of the scam in Divar 310x165 - پایان کلاهبرداری در دیوار: هوش مصنوعی این پلتفرم، متخلفان را شناسایی و حسابشان را مسدود می‌کند

پایان کلاهبرداری در دیوار: هوش مصنوعی این پلتفرم، متخلفان را شناسایی و حسابشان را مسدود می‌کند

در راستای ارتقای امنیت و مبارزه با کلاهبرداری، دیوار از هوش مصنوعی برای شناسایی و مسدود کردن حساب‌های مشکوک استفاده می‌کند. کاربرانی که به دلیل رفتار مشکوک حسابشان محدود می‌شود، تنها با پشت سر گذاشتن فرآیند احراز هویت ویدیویی می‌توانند از این لیست خارج شوند.