62874985 660x330 - قاب عکسی که موسیقی پخش می‌کند

قاب عکسی که موسیقی پخش می‌کند

اگر بلندگویی می‌خواهید که هیچ شباهتی به بلندگوهای فناورانه نداشته باشد، ممکن است بلندگوی جدید سامسونگ به کار شما بیاید.

به گزارش پایگاه خبری دنیای برند، تلویزیون قاب عکسی(The Frame) سامسونگ در سال‌های اخیر موفقیت بزرگی کسب کرده است، زیرا به گونه‌ای با فضای خانه ادغام می‌شود که از نظر زیبایی‌شناختی بسیار دلپذیرتر از مستطیل‌های مشکی بی‌حرکتی است که ظاهر تلویزیون‌های معمولی را شکل می‌دهند.

به نقل از ورج، قاب این تلویزیون‌ها قابل تنظیم است و برای مثال گزینه‌های چوبی شیک در دسترس است، صفحه‌نمایش آنها مات بوده و دارای مجموعه عظیمی از آثار هنری مشهور هستند که در حالتی که از تلویزیون استفاده نمی‌کنید بر روی صفحه‌نمایش ظاهر می‌شوند و طوری به نظر می‌رسند که یک تابلوی هنری روی دیوار نصب شده یا روی پایه قرار گرفته است. تلویزیون برای افرادی که نمی‌خواهند تلویزیون آنها مانند یک قطعه فناورانه به نظر برسد، مناسب است.

اکنون در سال ۲۰۲۴، سامسونگ در حال گسترش برند The Frame خود با یک محصول جدید به نام «قاب موسیقی»(Music Frame) است. این یک نسخه از تلویزیون‌ نیست بلکه یک بلندگوی موسیقی است. یک نسخه چاپی فیزیکی در جلو قاب وجود دارد. سامسونگ می‌گوید زمانی که سفارش‌ها عرضه می‌شوند، قابلیت سفارشی‌سازی تصویر روی قاب وجود خواهد داشت.

در بیانیه مطبوعاتی سامسونگ آمده است: این بلندگوی قابل تنظیم با امکان استتار به عنوان یک قاب عکس مدرن است که می‌تواند قطعه هنری یا عکسی را به نمایش بگذارد که به طور یکپارچه با محیط اطراف خود همخوانی دارد. این محصول دارای ووفرهای داخلی همراه با پردازش صوتی هوشمند برای ایجاد یک تجربه صوتی برتر است. این بلندگو با استفاده از فناوری Q-Symphony، هنگامی که به تلویزیون‌ها و ساندبارهای ۲۰۲۴ سامسونگ متصل می‌شود، صدایی فراگیر ارائه می‌دهد یا می‌تواند به عنوان یک بلندگوی بی‌سیم مستقل نیز عمل کند.

این شرکت هنوز اطلاعاتی را درباره قیمت آن به اشتراک نگذاشته است اما انتظار می‌رود که این بلندگوی جدید سامسونگ در بهار در کنار سایر نمایشگرها و تلویزیون‌های خانگی جدید عرضه شود.

پایان


منبع

همچنین ببینید

62993341 310x165 - درمان بیماری کبد با چند دانه‌ کوچک!

درمان بیماری کبد با چند دانه‌ کوچک!

پژوهشگران «کالج دانشگاهی لندن» در یک آزمایش جدید نشان داده‌اند که دانه‌های کوچک کربن می‌توانند …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *