62990483 640x330 - فولکس‌واگن‌های برقی در راه بازار چین

فولکس‌واگن‌های برقی در راه بازار چین

پایگاه خبری دنیای برند، فولکس‌واگن اعلام کرد که قصد دارد ۲.۵ میلیارد یورو (۲.۶۸میلیارد دلار) در چین برای توسعه مرکز تولید و نوآوری خود در شهر هفئی در استان آن هویی سرمایه‌گذاری کند.

به گزارش ایسنا، این سرمایه‌گذاری همچنین برای تسریع تولید دو خودروی الکتریکی هوشمند با برند فولکس‌واگن که در حال حاضر در حال توسعه مشترک با سازنده چینی اکسپنگ هستند، استفاده خواهد شد.

رالف براندشتاتر، رئیس و مدیرعامل گروه فولکس واگن چین گفت که این شهر به ارائه فناوری‌ها به بازار حدود ۳۰ درصد سریع‌تر کمک می‌کند زیرا این خودروساز تولید خودروهای الکتریکی را در آنجا افزایش می‌دهد.

فولکس‌واگن تا سال ۲۰۳۰، بیش از ۳۰ مدل خودروی تمام الکتریکی را در بازار چین عرضه خواهد کرد که تولید اولین مدل آن با همکاری اکسپنگ تا در سال ۲۰۲۶ آغاز شود.

طبق گزارش رویترز، فولکس واگن در اواخر سال ۲۰۲۲ عنوان پرفروش‌ترین برند خودرو در چین را به تولیدکننده محلی خودروهای برقی بی‌وای‌دی واگذار کرد.

همچنین ببینید

شبکه اجتماعی ایکس

خداحافظی با لایک‌های عمومی در ایکس: ایلان ماسک به دنبال تشویق به تعامل بدون قضاوت

در اقدامی غافلگیرکننده، ایلان ماسک، مدیرعامل شرکت ایکس (توییتر سابق)، اعلام کرد که قابلیت مشاهده لایک‌های عمومی از پروفایل‌های کاربران در این پلتفرم حذف خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *