فرش مود و قهستان برند جهانی دارد

فرش مود و قهستان برند جهانی دارد

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان جنوبی گفت: ۲۱ مورد فرش در سراسر ایران برند کسب کرده که ۲ مورد برند فرش مود و قهستان از خراسان جنوبی، جهانی است.

پایگاه خبری دنیای برند، مشیرالحق عابدی در نشست بررسی روند ثبت برند جهانی فرش امداد که با حضور مشاور دفتر منطقه‌ای آسیا و اقیانوسیه سازمان جهانی ثبت مالکیت معنوی WIPO نماینده موسسه توسعه و نوآوری کره جنوبی KIPO در بیرجند برگزار شد، اظهارکرد: اقدام کمیته امداد امام خمینی (ره) برای ثبت جهانی برند فرش امداد و آنچه که در خراسان جنوبی با توجه به ظرفیت‌ها و توانمندی‌ها شروع شده، بسیار پسندیده است.

وی با اشاره به اینکه برندسازی سه محصول فرش، زعفران و پسته در دستور کار کمیته امداد است، گفت: این سه محصول در استان خراسان جنوبی با کیفیت بالا تولید می‌شود.

به نقل از روابط عمومی استانداری‌ ‌خراسان جنوبی، عابدی با اشاره به سفر ۲ روزه هیات بررسی ثبت مالکیت معنوی برند فرش امداد به خراسان جنوبی تصریح کرد: مشاهده پتانسیل‌ها، ظرفیت‌ها و قابلیت‌های استان در زمینه فرش به طور قطع نام خراسان جنوبی را با ۲ برند جهانی فرش در مود و قهستان ماندگار می‌کند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان جنوبی گفت: همانطور که شرکت صنعت آفرین امداد در سطح کلان کشور اقدام شایسته‌ای برای فروش محصولات فرش استان انجام داد، خرسند هستیم که فرش خراسان جنوبی با ۲ برند جهانی مدنظر قرار گرفته است.

عابدی با اشاره به اینکه امید است انتقال تجربیات به تقویت محیط‌های کسب و کار در کشور به خصوص خراسان جنوبی کمک کند، اظهار کرد: حسب دستور استاندار خراسان جنوبی سند جامع محصولات استراتژیک استان تدوین شده که برای برندسازی و کسب جایگاه مناسب در تجارت جهانی مفید خواهد بود.

وی یادآورشد: برندسازی یکی از روش‌های فروش محصولات باکیفیت است و موضوع برندسازی برای کمک به فروش محصولات استان مدنظر استانداری است.

منبع: ایسنا

همچنین ببینید

تداوم افتخارآفرینی بانک پاسارگاد؛ کسب تندیس زرین جایزه ملی مدیریت مالی ایران

تداوم افتخارآفرینی بانک پاسارگاد؛ کسب تندیس زرین جایزه ملی مدیریت مالی ایران

پایگاه خبری دنیای برند، در دوازدهمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی ایران که در تاریخ …

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x