62933235 660x330 - فراخوانی برای کاهش آلاینده‌های جوی از طریق مبدل‌های کاتالیستی

فراخوانی برای کاهش آلاینده‌های جوی از طریق مبدل‌های کاتالیستی

از سوی پژوهشگاه ملی اقیانوس‌شناسی و علوم جوی، فراخوانی برای حمایت از ایده‌های فناورانه در حوزه ساخت مبدل کاتالیست‌های کاهنده آلاینده‌های جوی منتشر شد.

به گزارش پایگاه خبری دنیای برند به نقل از ایسنا، فراخوان حمایت از «شناسایی ایده‌های فناورانه ساخت مبدل کاتالیست‌های کاهنده آلاینده‌های جوی” توسط پژوهشگاه ملی اقیانوس‌شناسی و علوم جوی منتشر شد.‏

این فراخوان با هدف استفاده و توسعه ابزارهای نوآورانه و ‏فناورانه و همچنین بهره‌مندی از ظرفیت محققان، پژوهشگران، شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق در ‏عرصه مبدل کاتالیست‌های کاهنده آلاینده‌های جوی با قابلیت تجاری‌سازی برگزار می‌شود.

مهلت ارسال ایده تا ۲۵ اسفند ۱۴۰۲ است و علاقه‌مندان برای مشارکت در این ‏فراخوان می‌توانند فرم پیشنهاد ایده را از طریق ایمیل ‏[email protected]‏ ارسال کنند.

به نقل از روابط عمومی پژوهشگاه ملی اقیانوس‌شناسی و علوم جوی، ایده‌های ارسالی مورد ارزیابی قرار می‌گیرند و در صورت تأیید اولیه، ‏جلسه ارزیابی تخصصی طرح با حضور داوران و مسئول مربوط، برگزار و در نهایت به ‏برگزیدگان اول تا سوم ضمن اهدای لوح تقدیر و گواهی ایده برتر، جوایز نقدی تقدیم خواهد ‏شد.‏

پایان

همچنین ببینید

62908750 310x165 - نیاز راهبردی کشور به بومی‌سازی دانش فنی تولید ویروس‌های مختلف با درجه کاربرد بالینی

نیاز راهبردی کشور به بومی‌سازی دانش فنی تولید ویروس‌های مختلف با درجه کاربرد بالینی

دبیر ستاد توسعه زیست فناوری، بومی‌سازی دانش فنی تولید ویروس‌ها با کاربرد بالینی را از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *