62705569 660x330 - فراخوانی برای تعیین کارگزاران سکوی پشتیبانی از فعالان حوزه آب

فراخوانی برای تعیین کارگزاران سکوی پشتیبانی از فعالان حوزه آب

فراخوان تعیین کارگزار ایجاد سکوی پشتیبانی از شرکت‌های حوزه آب، اقلیم و محیط‌ زیست به همت ستاد توسعه اقتصاد دانش‌بنیان آب، اقلیم و محیط زیست معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری، اعلام شد.

به گزارش پایگاه خبری دنیای برند، از سوی ستاد توسعه اقتصاد دانش‌بنیان آب، اقلیم و محیط زیست معاونت علمی ریاست‌جمهوری فراخوانی برای تعیین کارگزار ایجاد سکوی پشتیبانی از شرکت‌های حوزه آب، اقلیم و محیط‌زیست منتشر شد.

از جمله خدمات مورد انتظار از کارگزار، ایجاد زیرساخت شناسایی، همرسانی، پشتیبانی شرکت‌های دانش‌بنیان فعال در حوزه آب، اقلیم و محیط زیست، رصد و توسعه بازار محصولات و خدمات دانش‌بنیان بخشی، ایجاد زنجیره ارزش و تامین کالا و محصولات دانش بنیان، زمینه‌سازی برای تشکیل کنسرسیوم‌ها و تشکل‌های دانش‌بنیان حوزه آب، اقلیم و محیط‌زیست و توسعه صادرات محصولات دانش‌بنیان و رتبه‌بندی محصولات و خدمات است.

به نقل از معاونت علمی ریاست‌جمهوری، کارگزاران، شرکت‌ها و مراکز توسعه کسب و کار می‌توانند رزومه و مستندات خود را تا پایان بهمن ماه جاری به تارنمای ستاد توسعه اقتصاد دانش‌بنیان‌ آب، اقلیم و محیط‌زیست به نشانیab.isti.ir ارسال کنند.

پایان


منبع

همچنین ببینید

63071626 310x165 - رشد ۲.۵ برابری فروش دانش‌بنیان‌های پارکی در دولت سیزدهم/ایجاد ۶ فب‌لب در کشور

رشد ۲.۵ برابری فروش دانش‌بنیان‌های پارکی در دولت سیزدهم/ایجاد ۶ فب‌لب در کشور

معاون فناوری و نوآوری وزیر علوم گفت: از ابتدای دولت سیزدهم تا پایان سال ۱۴۰۲، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *