Nissan brand entered the world of fashion with the scent of rubber 660x330 - عطری برای عاشقان ماشین: برند نیسان با رایحه لاستیک به دنیای مد پا گذاشت!

عطری برای عاشقان ماشین: برند نیسان با رایحه لاستیک به دنیای مد پا گذاشت!

برند نیسان، خودروساز ژاپنی، با رونمایی از جدیدترین مجموعه عطرهای خود، دنیای مد و فشن را شوکه کرد. این مجموعه شامل عطری با رایحه لاستیک واقعی است که برای اولین بار در نوع خود عرضه می‌شود.

به گزارش دنیای برند به نقل از خبرآنلاین، برند نیسان همزمان با برگزاری مسابقه آتی فرمول E در شانگهای، از جدیدترین مجموعه عطر خود رونمایی کرد. این بار عطر جدید این خودروساز با رایحه بوی لاستیک عرضه می‌شود. نیسان با یک آزمایشگاه عطر در شانگهای همکاری کرد تا این عطر را زنده کند. ترکیب دقیق آن ناشناخته است، اگرچه Top Gear ادعا می‌کند که ذرات واقعی تایر در ساخت آن استفاده شده است!

این عطر جدید همچنین بوی شکوفه‌های گیلاس می‌دهد. ژاپن به خاطر شکوفه‌های گیلاسش که در بهار شکوفا می‌شود، شهرت جهانی دارد. این ترکیب فوق‌العاده عجیب است،Smell My Dust نام دارد.

نیسان امسال در فرمول E عملکرد خوبی داشته است و با کسب ۶ جایگاه در سکو و یک پیروزی در مسابقات، در حال حاضر مقام سوم جدول رده‌بندی کلی را به خود اختصاص داده است و این‌گونه بود که این تیم تصمیم گرفت جشن بگیرد.

همچنین ببینید

filimo 54587 310x165 - اطلاعیه برند فیلیمو: فیلیمیوم هیچ ارتباطی با برند فیلیمو ندارد

اطلاعیه برند فیلیمو: فیلیمیوم هیچ ارتباطی با برند فیلیمو ندارد

در پی تماس‌ها و سوالات مکرر به اطلاع مردم و مخاطبان شبکه نمایش خانگی می‌رساند که پلتفرمی به نام «فیلیمیوم» که با قصد و نیت قبلی و کاملا آگاهانه از برند «فیلیمو» سوءاستفاده کرده و می‌کند، هیچ ارتباطی با برند و پلفترم «فیلیمو» ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *