62220039 660x330 - طرح دانش‌بنیانی که موفق به تامین مالی جمعی ۱۰ میلیاردی شد

طرح دانش‌بنیانی که موفق به تامین مالی جمعی ۱۰ میلیاردی شد

طرح «ارائه خدمات آزمایشگاهی پیشرفته در زمینه آنالیز محصولات دارویی، غذایی و سم‌شناسی» مسابقه شکوفا در کمتر از ۶ روز موفق به تامین مالی جمعی ۱۰ میلیارد تومانی شد.

به گزارش پایگاه خبری دنیای برند به نقل از ایسنا، طرح «ارائه خدمات آزمایشگاهی پیشرفته در زمینه آنالیز محصولات دارویی، غذایی و سم‌شناسی» یکی از شرکت‌های دانش‌بنیان به عنوان برنده قسمت پانزدهم مسابقه تلویزیونی شکوفا توسط ۱۳۹ سرمایه‌گذار در مدت زمان ۵ روز و ۲۱ ساعت موفق به جذب سرمایه ۱۰ میلیارد تومانی به روش تامین مالی جمعی شد.

به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، پانزدهمین قسمت از مسابقه بزرگ تلویزیونی شکوفا با رقابت سه شرکت دانش‌بنیان با طرح «ارائه خدمات آزمایشگاهی پیشرفته در زمینه آنالیز محصولات دارویی و غذایی و سم‌شناسی»، «اتوماسیون گلخانه‌ای» و «دستیار هوشمند جراحی»، دوشنبه ۳۰ بهمن ماه ۱۴۰۲ از شبکه یک سیما پخش شد.

شرکت دانش‌بنیان ارائه کننده طرح «ارائه خدمات آزمایشگاهی پیشرفته در زمینه آنالیز محصولات دارویی و غذایی و سم‌شناسی» با رأی داوران، از میان سه تیم شرکت‌کننده به عنوان تیم برگزیده انتخاب شد و این طرح جهت سرمایه‌گذاری عموم مردم روی سکوی تامین مالی جمعی آیفاند (ifund.ir) قرار گرفت. 

میزان سرمایه درخواستی این شرکت برای اجرای پروژه ۱۰ میلیارد تومان، مدت زمان سرمایه‌گذاری و اجرای پروژه ۱۱ ماه و میزان سود پیش‌بینی‌شده ۴۲ درصد سالیانه (واریز سود به صورت سه ماهه) بود. 

به نقل از صندوق نوآوری و شکوفایی، این طرح توسط ۱۳۹ سرمایه‌گذار در مدت زمان ۵ روز و ۲۱ ساعت موفق به جذب سرمایه درخواستی به مبلغ ۱۰ میلیارد تومان به روش تأمین مالی جمعی شد.

پایان

همچنین ببینید

62369930 310x165 - عرضه دستاوردهای ۵۰ شرکت دانش‌بنیان، فناور و خلاق در نمایشگاه اربعین

عرضه دستاوردهای ۵۰ شرکت دانش‌بنیان، فناور و خلاق در نمایشگاه اربعین

با هدف معرفی دستاوردها و محصولات فناورانه شرکت‌های دانش‌بنیان، فناور و خلاق برای رفع نیازهای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *