نساجی هلال به دنبال برندسازی

شرکت نساجی هلال به دنبال برندسازی است

مدیر توسعه بازار شرکت صنایع نساجی هلال احمر ایران گفت: یکی از مهم‌ترین برنامه‌های شرکت نساجی هلال، حضور قدرتمند در بازار آزاد و برندسازی است.

محمد درخشان افزود: از مهم‌ترین ویژگی‌ها و شاخص‌های برند صنایع نساجی هلال ایران، تاریخ و اصالت این برند در حوزه تولید اقلام امدادی در کنار کیفیت بالای محصولات و به روز رسانی مداوم محصولات تولیدی است. این برند به عنوان یکی از بازوهای توانمند جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران همواره در زمان بحران‌ها یاری‌رسان هم‌وطنان عزیز بوده و خواهد بود.

وی ادامه داد: ارتقای جایگاه برند صنایع نساجی هلال ایران نیازمند حمایت‌های همه جانبه جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران همچون گذشته و همچنین دولت در راستای شناساندن توانمندی‌های این برند به کشورهای همسایه جهت صادرات محصولات امدادی است.

درخشان خاطرنشان کرد: با توجه به سیاستگذاری‌های صورت گرفته توسط اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل، فروش تمامی محصولات و در کل فعالیت‌های تجاری شرکت با نگاهی ویژه به بازار آزاد صورت گرفته و تلاش‌ها به سمت به دست آوردن سهمی ویژه از بازار محصولات امدادی، نخ و انواع پارچه‌ها است.

وی توضیح داد: از مهم‌ترین اقدامات صورت گرفته در راستای توسعه بازار و فروش آزاد می‌توان به انعقاد قرارداد با مجموعه‌های نظامی جهت تولید انواع چادرهای گروهی ۱۸، ۲۰، ۵۰ و ۵۶ متری، فروش نخ تولید شده در سایت خوانسار و همچنین انواع پارچه‌های خام و کوت شده این سایت و سایر موارد تولیدی اشاره داشت.

درخشان افزود: همچنین اخیراً برنامه ریزی‌ها و تلاش‌های بسیاری در جهت راه‌اندازی فروشگاه عرضه عمومی محصولات تولیدی و برندهای مطرح داخلی حوزه کمپینگ و کوهستان صورت گرفته که مرحله طراحی و اجرای اولیه آن صورت گرفته، پیشرفت فیزیکی خوبی داشته و پس از طی شدن مراحل تکمیلی در آینده نزدیک شاهد بازگشایی آن خواهیم بود.

وی تصریح کرد: در بحث فروش اینترنتی و مجازی، سایت فروش آنلاین شرکت با برند جدید در انتهای مرحله طراحی قرار داشته و بزودی شاهد افتتاح سایت فروش اینترنتی نیز خواهیم بود و دسترسی مشتریان به محصولات شرکت از هر نقطه‌ای از کشور به صورت آنلاین بوده و سفارشات در کوتاه‌ترین زمان ممکن به دست خریداران خواهد رسید. در مجموع در تلاشیم که شرایط خریدی راحت را برای مشتریان به ارمغان آوریم.

وی افزود: با توجه به استراتژی جدید شرکت در جهت ورود به عرصه فروش اینترنتی و بازارهای آزاد، نیازسنجی‌های لازم صورت پذیرفته و برندهای جدیدی در مرحله ثبت هستند و قطعاً معماری برند صورت گرفته در راستای بسترهای جدید فروش ایجاد شده برنامه‌ریزی و طراحی شده که در آینده‌ای نزدیک و همزمان با افتتاح فروشگاه و راه‌اندازی سایت فروش، شاهد رونمایی از آن‌ها خواهیم بود.

درخشان اظهار کرد: صنایع نساجی هلال ایران با تکیه بر دانش فنی موجود و افزایش کیفیت محصولات تولیدی، همزمان افزایش ظرفیت تولید خود را در دستور کار قرار داده و در حال حاضر به عنوان بزرگترین تولید کننده چادرهای گروهی در ایران، رقابت با سایر تولیدکنندگان را به عنوان زمینه‌ای برای رشد و پیشرفت خود در نظر گرفته است.

منبع: مهر

همچنین ببینید

filimo 54587 310x165 - اطلاعیه برند فیلیمو: فیلیمیوم هیچ ارتباطی با برند فیلیمو ندارد

اطلاعیه برند فیلیمو: فیلیمیوم هیچ ارتباطی با برند فیلیمو ندارد

در پی تماس‌ها و سوالات مکرر به اطلاع مردم و مخاطبان شبکه نمایش خانگی می‌رساند که پلتفرمی به نام «فیلیمیوم» که با قصد و نیت قبلی و کاملا آگاهانه از برند «فیلیمو» سوءاستفاده کرده و می‌کند، هیچ ارتباطی با برند و پلفترم «فیلیمو» ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *