62875390 660x330 - شراکت برند سامسونگ با برند تسلا در ساخت اولین خانه هوشمند

شراکت برند سامسونگ با برند تسلا در ساخت اولین خانه هوشمند

اولین خانه هوشمند تسلا از اپلیکیشن «اسمارت تینگز»(SmartThings) شرکت سامسونگ بهره خواهد برد.

به گزارش پایگاه خبری دنیای برند، پلتفرم اسمارت‌تینگز انرژی(SmartThings Energy) به برخی از محصولات تسلا متصل خواهد شد که اولین آن باتری خانگی پاوروال(Powerwall) است.

به نقل از ورج، کمی قبل از شروع نمایشگاه CES 2024، تسلا و سامسونگ اعلام کردند که در حال همکاری در زمینه مدیریت انرژی برای خانه‌های هوشمند هستند. کاربران پلتفرم اسمارت تینگز سامسونگ می‌توانند به محصولات تسلا مانند باتری خانگی پاوروال متصل شوند تا بتوانند مواردی مانند تولید انرژی و میزان مصرف خود را پیگیری کنند.

هنگامی که اسمارت‌تینگز به پاوروال متصل می‌شود می‌تواند در تلفن همراه یا تلویزیون سامسونگ، آب و هوای بد را اطلاع دهد. علاوه بر پاوروال، این اپلیکیشن می‌تواند به سایر محصولات تسلا از جمله وسایل نقلیه الکتریکی، اینورتر خورشیدی و شارژهای دیواری متصل شود.

به گفته سامسونگ، اتصال پاوروال قرار است در غرفه سامسونگ در نمایشگاه CES به نمایش درآید اما تا سه ماهه دوم سال ۲۰۲۴ به طور گسترده‌تر عرضه نمی‌شود. این شرکت همچنین تاکید کرده است که قابلیت‌های فهرست شده در آن ممکن است تغییر کند، بنابراین زمانی که این موارد واقعا در دسترس قرار بگیرند، ممکن است تفاوت‌هایی وجود داشته باشد.

همچنین ببینید

12523122 850 310x165 - «آدیداس» از بلا حدید عذرخواهی کرد

«آدیداس» از بلا حدید عذرخواهی کرد

شرکت آلمانی پوشاک ورزشی آدیداس پس از حذف واکنش‌برانگیز بلا حدید (مدل سرشناس فلسطینی-آمریکایی) از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *