19092847 163 660x330 - شبکه ورزش دست پر به استقبال نوروز می‌رود

شبکه ورزش دست پر به استقبال نوروز می‌رود

برنامه «قهرمان ایران» که همان جشنواره انتخاب برترین ورزشکار سال ۱۴۰۲ از طریق مردم می‌باشد یکی از جذاب‌ترین برنامه‌های شبکه ورزش سیما است که حدود پنج روز آخر اسفند ماه پخش آن به شکل زنده آغاز می‌شود و در ایام نوروز هم هر روز ساعت ۱۶از قاب شبکه ورزش پخش خواهد شد.

برنامه «مردان آهنین» یا همان قویترین مردان پس از سال‌ها انتظار به آنتن بر می‌گردد. این برنامه که در سال‌های گذشته چند فصل آن پخش شد طرفداران و بینندگان فراوانی دارد و قطعا فصل جدید آن که در نوروز ۱۴۰۳ ساعت ۲۰ و با دو بار تکرار در ساعت‌های ۱۳ و ۱:۳۰ بامداد روی آنتن شبکه ورزش سیما خواهد رفت طرفداران بی شمار خواهد داشت.

برنامه «نوروز فوتبالی» و گفتگو‌های جذاب آن با میهمانان حاضر در استودیو نیز در ایام نوروز از شبکه ورزش پخش می‌شود.
تهیه و اجرای این برنامه توسط تیم برنامه «شب‌های فوتبالی» است که از ۱ فروردین ماه هر روز ساعت ۱۴ حدود دو ساعت همراه فوتبالدوستان خواهد بود.

با توجه به مصادف شدن ایام ماه مبارک رمضان با نوروز ۱۴۰۳ برنامه «جام رمضان» حدود ساعت ۱۷:۴۵ از شبکه ورزش سیما پخش خواهد شد.

همچنین شبکه ورزش سیما با مستند سریالی و مستند‌های تک قسمتی که نخستین بار است از شبکه‌های مختلف سیما پخش می‌شود و پخش زنده رقابت‌های جذاب تمام تلاش خود را کرده تا با جدول پخشی جذاب و هیجان انگیز در ایام نوروز در کنار مخاطبان خود باشد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

همچنین ببینید

12523139 981 310x165 - پیمان جبلی از پشت صحنه سریال «طوبی» بازدید کرد/ نمایش هنرمندانه وحدت میان دو ملت ایران و عراق

پیمان جبلی از پشت صحنه سریال «طوبی» بازدید کرد/ نمایش هنرمندانه وحدت میان دو ملت ایران و عراق

رئیس رسانه ملی با اشاره به نمایش هنرمندانه وحدت و همدلی میان دو ملت ایران …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *