الحاق سازمان توسعه تجارت ایران به سازمان جهانی WTO

الحاق سازمان توسعه تجارت ایران به سازمان جهانی WTO

با مشارکت موسسه مطالعات و پژوهش های بازرگانی ضمن فراگیری مقررات و قوانین سازمان  جهانی تجارت برای بهره گیری از فرصت های آتی آماده خواهیم شد.

به گزارش پایگاه خبری دنیای برند – به نقل از روابط عمومی سازمان توسعه تجارت ایران معاون وزیر و رییس کل سازمان توسعه تجارت ایران در نخستین نشست ستاد ملی هماهنگی الحاق ایران به سازمان تجارت جهانی از برنامه های این سازمان برای آموزش قوانین و مقررات جهانی در خصوص این سازمان  خبر داد.

حمید زادبوم با اعلام این خبر اظهار داشت: هدف از این نشست ها که قرار است هر دو هفته یکبار برگزار شود اعضای ستاد که به نمایندگی از دستگاه های مرتبط حضور دارند به ارائه ی پیشنهادات و همفکری در این خصوص میپردازند.

وی افزود: با پیش بینی برنامه ی آموزشی با مشارکت موسسه مطالعات و پژوهش های بازرگانی ضمن فراگیری مقررات و قوانین سازمان  جهانی تجارت برای بهره گیری از فرصت های آتی آماده خواهیم شد.

در ادامه ی این نشست، پس از آنکه زاهد طلبان آخرین وضعیت الحاق ایران به WTO را تشریح کرد، نمایندگان دستگاههای اجرایی، وزارتخانه های مرتبط و نمایندگان بخش خصوصی دیدگاههای خود برای نحوه پیگیری الحاق را اعلام کردند.

همچنین ببینید

دفاعیات برند «ایران خودرو» ناامیدکننده بود

دفاعیات برند «ایران خودرو» ناامیدکننده بود

پایگاه خبری دنیای برند، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: رانت دولتی که ایران‌خودرو …