62802213 660x330 - رونمایی از ۲۰ محصول دانش‌بنیان در نمایشگاه سلامت‌بنیان

رونمایی از ۲۰ محصول دانش‌بنیان در نمایشگاه سلامت‌بنیان

دومین نمایشگاه محصولات دانش‌بنیان حوزه غذا، دارو و تجهیزات پزشکی(سلامت بنیان) با حضور دکتر عین اللهی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و مشارکت بیش از ۱۵۰ شرکت دانش‌بنیان فردا در مصلای بزرگ امام خمینی(ره) تهران رسما آغاز می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری دنیای برند، در این دوره از نمایشگاه سلامت‌بنیان، حضور و استقبال شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان نسبت به سال گذشته، ۶۰ درصد افزایش یافته و در این نمایشگاه، ۲۰ محصول جدید دانش‌بنیان شامل ۱۱ قلم دارو، ۲ فرآورده طبیعی و سنتی و ۷ مورد تجهیزات و ملزومات پزشکی رونمایی می‌شود.

برپایی میز خدمت سازمان غذا و دارو با حضور رئیس سازمان غذا و دارو، معاونان، مدیران و کارشناسان این سازمان از دیگر ویژگی‌های این دوره از نمایشگاه سلامت‌بنیان است.

برگزاری کارگاه رفع موانع تولید محصولات دارویی در ساعت ۱۳:۳۰ تا ۱۵:۳۰ روز یکشنبه ۲۴ دی ماه؛ رفع موانع تولید تجهیزات و ملزومات پزشکی در ساعت ۱۰ تا ۱۲ روز دوشنبه؛ مدل کسب و کار شرکت‌های دانش‌بنیان جهت تولید محصولات استراتژیک در ساعت ۱۳:۳۰ تا ۱۵:۳۰ روز دوشنبه؛ تسهیل در امور بانکی و گمرکی شرکت‌های حوزه سلامت‌بنیان در ساعت ۱۵:۳۰ تا ۱۷:۳۰ روز دوشنبه و همچنین الزامات توسعه صادرات محصولات سلامت‌بنیان در ساعت ۱۰ تا ۱۲ روز سه‌شنبه از برنامه‌های جنبی این نمایشگاه است.

به نقل از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دومین دوره نمایشگاه سلامت‌بنیان در روزهای یکشنبه تا سه‌شنبه، ۲۴ تا ۲۶ دی ماه جاری در مصلای بزرگ امام خمینی(ره) از ساعت ۱۰ تا ۱۸ پذیرای علاقه‌مندان است.

پایان


منبع

همچنین ببینید

63078557 310x165 - حمایت ۱۰۰۰ میلیارد تومانی از اقتصاد دانش‌بنیان استان اصفهان

حمایت ۱۰۰۰ میلیارد تومانی از اقتصاد دانش‌بنیان استان اصفهان

پایگاه خبری دنیای برند به نقل از ایسنا/اصفهان با امضای توافق‌نامه همکاری میان معاونت علمی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *