62982912 660x330 - حل چالش‌ها و نیازهای صنایع به کمک فناوران داخلی در ریورس‌ پیچ اینوتکس ۲۰۲۴

حل چالش‌ها و نیازهای صنایع به کمک فناوران داخلی در ریورس‌ پیچ اینوتکس ۲۰۲۴

همزمان با برگزاری سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی اینوتکس در پارک فناوری پردیس به همت شبکه فن بازار ایران، ۴ رویداد تخصصی ریورس پیچ در حوزه‌های هوشمندسازی صنعت گلخانه، صنعت فولاد، شبکه‌سازی هدف‌گرا و صنایع شیمیایی برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری دنیای برند به نقل از ایسنا، در رویدادهای ریورس پیچ، از یک طرف صنعتگران و شرکت‌های مختلف چالش‌ها و نیازمندی‌های خود را مطرح می‌کنند و از طرف دیگر شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان و کسانی که توانایی حل این نیازها را دارند، راه‌حل‌های خود را متناسب با نیاز مطرح شده ارائه خواهند داد.

در نخستین روز نمایشگاه اینوتکس در سالن سراج پارک فناوری پردیس شاهد برگزاری نخستین رویداد ریورس پیچ با عنوان رویداد ارائه نیازهای فناورانه هوشمندسازی صنعت گلخانه خواهیم بود.

در این رویداد که ساعت ۱۶ روز سه شنبه ۱۸ اردیبهشت برگزار می‌شود، نیازهای فناورانه یکی از شرکت‌های دانش‌بنیان که در حوزه هوشمندسازی صنعت گلخانه فعال است، مطرح می‌شود.

دومین روز نمایشگاه اینوتکس شاهد برگزاری رویداد ارائه نیازهای فناورانه صنعت فولاد هستیم. این رویداد چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ساعت ۱۰ صبح برگزار می‌شود و در آن نیازهای فناورانه یکی از شرکت‌ها مطرح خواهد شد.

در ادامه چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت رویداد ارائه نیازهای فناورانه شبکه‌سازی هدف‌گرا ساعت ۱۳:۳۰ برگزار می‌شود. در رویداد سوم واحد تحقیق و توسعه یکی از شرکت‌ها در حوزه شبکه‌سازی هدف‌گرا نیازهای فناورانه‌شان را مطرح می‌کنند.

در دومین روز نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۴ همچنین رویداد ارائه نیازهای فناورانه صنایع شیمیایی ساعت ۱۵ برگزار می‌شود. در این رویداد یکی از شرکت‌ها با هدف رفع چالش‌های موجود، نیازهای فناورانه صنایع شیمیایی را مطرح می‌کند.

علاقه‌مندان برای حضور در رویداد و کسب اطلاعات بیشتر می توانند به آدرس reversepitch.inotex.com مراجعه کنند.

به نقل از پارک فناوری پردیس، شبکه فن‌بازار ملی ایران با استفاده از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های بروکرهای خود، هر ساله رویدادهای نیازمحور نمایشگاه اینوتکس را برگزار می‌کند. اینوتکس ۲۰۲۴ از ۱۸ تا ۲۱ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۳ در پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود. این نمایشگاه میزبان بیش از ۴۰۰ شرکت نوآور و فناور در قالب غرفه‌دار، ۱۵۰ سرمایه‌گذار استارتاپی، ۴۰۰ جلسه بین کسب‌وکارها و ۲۰ رویداد و بخش جانبی‌ خواهد بود.

پایان

همچنین ببینید

63044697 310x165 - کافئین باعث بهبود ناوبری در مورچه‌ها شد

کافئین باعث بهبود ناوبری در مورچه‌ها شد

یک مطالعه جدید نشان می‌دهد که کافئین می‌تواند بر ناوبری مورچه‌ها تاثیر بگذارد و آنها …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *