62966173 660x330 - جادوی هوش مصنوعی روی انگشتان دست شما

جادوی هوش مصنوعی روی انگشتان دست شما

در حال حاضر، حلقه‌های هوشمند کارهای بسیاری از جمله ردیابی خواب و فعالیت انجام می‌دهند، اما حلقه هوشمند جدید Wizpr کاری بسیار متفاوت انجام می‌دهد.

به گزارش پایگاه خبری دنیای برند به نقل از ایسنا، این حلقه هوشمند به‌جای آن که مراقب تعداد قدم‌هایی که برمی‌دارید یا میزان خواب شما باشد، جادوی هوش مصنوعی را روی انگشت شما قرار می‌دهد و بنابراین می‌توانید همه کارها را از کنترل دستگاه‌های خانه هوشمند و پاسخ دادن به پیام‌ها گرفته تا ارسال هشدارهای اضطراری را تنها با زمزمه کردن فرمان اجرای آنها، انجام دهید.

به نقل از دیجیتال‌ترندز، لازم نیست اسم حلقه را بلند صدا کنید، تنها چیزی که برای فعال کردن قابلیت‌های آن لازم است، این است که انگشت خود را به سمت دهان خود ببرید و آرام زمزمه کنید.

گفته می‌شود که این سیستم قرار است نویز پس‌زمینه را حذف کند و حریم خصوصی شما را حتی زمانی که در نزدیکی افراد دیگر با آن صحبت می‌کنید، افزایش می‌دهد.

قابلیت‌های اعلام‌شده تاکنون شامل مکالمات متنی با سیستم هوش مصنوعی در مورد همه چیز از آب و هوا گرفته تا ارسال و دریافت پیام، به‌علاوه رونویسی گفتار به متن، بررسی و کار با رویدادهای تقویمی و کنترل دستگاه‌های خانه هوشمند است.

این حلقه، زبان‌های انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، اسپانیایی، ژاپنی و کره‌ای را تشخیص می‌دهد. شما به یک دستیار هوش مصنوعی نیز محدود نمی‌شوید و حلقه Wizpr به شما این امکان را می‌دهد با فشار دادن دکمه روی حلقه، بین دستیارهای هوش مصنوعی مختلف از جمله چت جی‌پی‌تی و جمنای گوگل انتخاب کنید.

حلقه Wizpr که از تیتانیوم و رزین ساخته شده است، چهار گرم وزن دارد و در سایزهای ۶ تا ۱۳ عرضه می‌شود. این حلقه مقاوم در برابر آب است و در رنگ‌های مشکی یا نقره‌ای عرضه می‌شود. با استفاده از بلوتوث و هدفون‌های بی‌سیم به یک برنامه روی تلفن همراه متصل می‌شود و انتظار می‌رود باتری آن برای ۹۰ ساعت استفاده منظم یا ۱۴ ساعت با اتصال صوتی مداوم دوام بیاورد.

به نظر می‌رسد که به‌طور غیرمعمولی این حلقه بر خلاف سایر حلقه‌های هوشمند ردیابی خواب یا فعالیت را انجام نمی‌دهد و قابلیت‌های مبتنی بر هوش مصنوعی، آن را بیشتر شبیه به محصولات تلفن‌های همراه کرده است.

پایان

همچنین ببینید

63110532 310x165 - تقدیر معاون توسعه شرکت‌های دانش بنیان از بانوی کارآفرین هرمزگانی

تقدیر معاون توسعه شرکت‌های دانش بنیان از بانوی کارآفرین هرمزگانی

پایگاه خبری دنیای برند به نقل از ایسنا/هرمزگان جلوه سهرابی پور بانوی کارآفرین برتر در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *