62839085 660x330 - تولید محصولات مبتنی بر هوش مصنوعی برای بهبود زندگی مبتلایان به دیابت

تولید محصولات مبتنی بر هوش مصنوعی برای بهبود زندگی مبتلایان به دیابت

با توجه به شیوع دیابت در کشور یکی از شرکت‌های استارتاپی محصولات مبتنی بر هوش مصنوعی را برای بهبود زندگی آنها ارائه کرد.

توحید آماده، توسعه‌دهنده هوش مصنوعی و هم‌بنیان‌گذار این استارتاپ در گفت‌وگو با پایگاه خبری دنیای برند به نقل از ایسنا، گفت: ما در زمینه هوش مصنوعی در حوزه سلامت، به توسعه راهکارهای نوآورانه‌ای با هدف بهبود فرآیندهای درمانی و مدیریت بیماری‌های مزمن پرداخته‌ایم.

وی افزود: در این راستا با تمرکز بر ارتقاء کیفیت زندگی بیماران دیابتی، سیستم‌هایی را طراحی کردیم که نه تنها در تشخیص دقیق بیماری‌ها کمک می‌کنند، بلکه در مدیریت بهینه و پیشگیری از پیشرفت بیماری‌های مزمن نیز نقش مؤثری ایفا می‌کنند. این سیستم‌ها، با استفاده از الگوریتم‌های پیشرفته هوش مصنوعی، قادر به ارائه تحلیل‌های دقیق و شخصی‌سازی‌شده برای هر بیمار هستند.

اماده، با اشاره به شیوع دیابت و قطع عضو ناشی از آن در کشور، اظهار کرد: نوآوری‌های ما در این زمینه از قطع عضو و پیامدهای ناشی از دیابت جلوگیری و نیازهای بهداشتی مرتبط با دیابت را به طور گسترده‌ای حل می‌کند.

وی ادامه داد: در حوزه تغذیه نیز به توسعه محصولاتی پرداختیم که قرار است به‌زودی وارد بازار شوند. در این حوزه محصولی که توسعه دادیم قادر به ارائه راهکارهای شخصی‌سازی‌شده برای تناسب اندام است.

این فناور اضافه کرد: این سیستم هوشمند، با ارائه راهنمایی‌های دقیق، به افراد کمک می‌کند تا تصمیمات آگاهانه‌تری در مورد تغذیه خود بگیرند و به طور مؤثرتری تناسب اندام  خود را کنترل کنند.

هم‌بنیان‌گذار این استارتاپ ادامه داد: این پروژه‌ها که با هدف رفع نیازهای مبرم کشور در زمینه سلامت و تغذیه طراحی شده‌اند، به‌زودی در سطح کشور اجرایی خواهند شد. انتظار می‌رود که با به‌کارگیری این فناوری‌های نوین، مشکلات موجود در این حوزه‌ها به طور گسترده‌ای حل شود و به بهبود کیفیت زندگی مردم کمک شایانی کنند.

پایان

همچنین ببینید

62941824 310x165 - هوشمندسازی تاسیسات شبکه توزیع آب شهری استان آذربایجان شرقی در توافق دو جانبه

هوشمندسازی تاسیسات شبکه توزیع آب شهری استان آذربایجان شرقی در توافق دو جانبه

توافق‌نامه همکاری مشترک ستاد توسعه اقتصاد دانش‌بنیان آب، اقلیم و محیط‌زیست با استانداری آذربایجان‌شرقی با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *