Img20221109140654400 650x330 - تلاش بخش خصوصی برای ورود محصولات دانش‌بنیان ایران به بازار آفریقا و برزیل

تلاش بخش خصوصی برای ورود محصولات دانش‌بنیان ایران به بازار آفریقا و برزیل

جلسه مشترک معاونت علمی ریاست جمهوری و اتاق مشترک ایران و آفریقا در مرکز نوآوری و شتاب‌دهی صادرات اتاق ایران برگزار شد. در این جلسه مقرر شد با همکاری معاونت علمی و مرکز نوآوری و شتاب‌دهی و اتاق ایران و آفریقا و بازرگان‌های خبره این حوزه، راهکاری برای راه‌یابی محصولات دانش‌بنیان و فناور ایران به بازار بزرگ بیش از یک میلیارد نفری آفریقا فراهم شود.

همچنین در نشست دیگری میان معاون راهبری طرح‌های کلان و پیشران معاونت علمی ریاست جمهوری، دبیر اتاق مشترک ایران و برزیل و رئیس مرکز نوآوری و شتابدهی صادرات اتاق ایران، با در نظر گرفتن پتانسیل‌های موجود در برزیل برای صادرات محصولات دانش‌بنیان، چگونگی صادرات محصولات رقابت‌پذیر شرکت‌های دانش‌بنیان در حوزه‌های مختلف بررسی شد.

معرفی واحدها و محصولات نوآور و فناور، تلاش برای مدیریت صادرات و انعقاد قراردادهای بین‌المللی از محورهای اصلی این جلسه بود. چرا که محصولاتی که توسط شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور ایران تولید می‌شوند در بازارهای جهانی از کیفیت، قیمت و رقابت‌پذیری برخوردار هستند.

gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw== - تلاش بخش خصوصی برای ورود محصولات دانش‌بنیان ایران به بازار آفریقا و برزیل

 

منبع: اتاق ایران آنلاین

همچنین ببینید

Img20240717082158294 310x165 - جزییات برگزاری 7 نمایشگاه بزرگ فرانسه

جزییات برگزاری ۷ نمایشگاه بزرگ فرانسه

هفت نمایشگاه بزرگ در حوزه‌های اپتیک و عینک، ساختمان، مواد غذایی،گردشگری، بسته‌بندی، کارت و پرداخت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *