152ca0a3 3841 49d3 b186 34b1f01330c3 660x330 - درهم ریختگی مو، برند سیاستمدار انگلیسی

درهم ریختگی مو، برند سیاستمدار انگلیسی

موهای بلوند بوریس جانسون با شهرت و سیاست او در آمیخته شده و به یک  برند دست نیافتنی تبدیل شده است، حالا او نمادی از سبک هرج و مرج  است که هواداران خود را فریب می‌دهد و منتقدانش را به خود جلب می‌کند.

بوریس جانسون که به موهای درهم ریخته در جهان معروف است، سالهاست با همین ظاهر در مجامع بین المللی شرکت می‌کند. در این گزارش به راز موهای جانسون می‌پردازیم.

پایگاه خبری دنیای برند – به نقل از مهر حتما تا الان استایل بوریس جانسون نخست وزیر انگلیس در مجامع بین المللی توجه تان را به خود جلب کرده است. مردی با موهای بهم ریخته اتفاقا سوژه رسانه‌های مختلف هم بوده است. اما اینکه چرا او به این شکل در جوامع ظاهر می‌شود؟ باید بگوییم که رسانه‌های انگلیسی به این سوال پاسخ داده‌اند. هنگامی که جانسون به عنوان شهردار لندن مشغول به کار بود، موهای شلوغ و درهم ریخته‌اش توجه عکاسان و خبرنگاران را به خود جلب کرد. او سالهاست به این رویه ادامه می‌دهد و اصلا برایش مهم نیست که در چه مراسم و جلسه‌ای حضور دارد! اگر کت و شلوار اتو کشیده‌اش را فاکتور بگیریم، به مرد میانسالی می‌ماند که پس از یک شبانه روز خواب پی در پی از تختخوابش بیرون آمده است!

3247613 - درهم ریختگی مو، برند سیاستمدار انگلیسی

یکی از رسانه‌های محلی انگلیس در این باره نوشته است: «جانسون دارای یک ذهنیت ترسناک است، اما عمداً این موضوع را در زیر یک چهره احمقانه پنهان می‌کند. البته برند بوریس این روزها لکه دار شده و شخصیت عجیب و غریبش کمی قابل تشخیص است. چرا که او هنگام تلاش برای نخست وزیر شدن نشان داد که تا چه اندازه می‌تواند بی‌رحم باشد.»

یکی دیگر از رسانه‌های انگلیسی درباره مدل موهای بوریس جانسون می‌گوید: «اولین چیزی که باید به آن توجه کنیم این است که موهای او کاملاً شبیه موهای دونالد ترامپ است، اما این تنها چیزی نیست که مشترک آنها است.» جانسون و  ترامپ را هر دو رفتار پوپولیستی‌شان به قدرت رسانده است .

3247608 - درهم ریختگی مو، برند سیاستمدار انگلیسی

جانسون «مرد مردم» را برای هواداری از خودش انتخاب کرده است، اما او در لندن هوادار زیادی ندارد و همواره از او بابت رفتار تبعیض آمیزش شکایت می‌کنند.

بوریس جانسون همواره در طی زندگی سیاسی خود از یک سلاح استفاده کرده است که آن را از بسیاری از قصاوت‌ها مصون داشته است. بله دست حدس زدید! ما درباره موهای جانسون صحبت می‌کنیم.  این سلاحی است که او در سالهاست از آن استفاده میکند تا هر گونه قضاوت بدخواهانه درباره خودش از بین ببرد!

3247612 - درهم ریختگی مو، برند سیاستمدار انگلیسی

موهای بلوند بوریس جانسون با شهرت و سیاست او در آمیخته شده و به یک  برند دست نیافتنی تبدیل شده است، حالا او نمادی از سبک هرج و مرج  است که هواداران خود را فریب می‌دهد و منتقدانش را به خود جلب می‌کند.  البته برای مخالفانش، این یک رفتار  بی‌فایده است که  باعث می شود انگلیس یک کشور خنده در صحنه بین المللی باشد.

عکس زیر در سال ۱۹۸۵ و در جشن تولد یکی از دوستانش  گرفته شده . به نظر می رسد این آخرین زمانی باشد که موهای بوریس در  معقول‌ترین حالت خود قرار داشته است.

3247605 - درهم ریختگی مو، برند سیاستمدار انگلیسی

جالب است بدانید کاربران انگلیسی زبان در شبکه های اجتماعی بوریس جانسون را به شخصیت «سامسون» تشبیه کرده‌اند. سامسون شخصیتی داستانی است که راز قدرتش در موهایش بود و سرانجام همسرش، موهای او را در خواب کوتاه می‌کند و سامسون برای همیشه قدرتش را از دست می‌دهد.

همچنین ببینید

saipa 55613 310x165 - تولید بیش از 118 هزار و 338 دستگاه خودرو در گروه سایپا

تولید بیش از ۱۱۸ هزار و ۳۳۸ دستگاه خودرو در گروه سایپا

گروه خودروسازی سایپا از ابتدای سال جاری تا 31 خردادماه، 118 هزار و 338 دستگاه خودرو تولید کرده و همچنین موفق شده متوسط تولید روزانه خود را به بیش از 2 هزار دستگاه برساند.