62349555 602x330 - برگزاری رویدادی استارت‌آپی در حوزه خوراک دام و طیور

برگزاری رویدادی استارت‌آپی در حوزه خوراک دام و طیور

رویداد استارت‌آپی «استفاده از ضایعات و پسماندهای کشاورزی در خوراک دام و طیور» در قالب طرح رویدادهای رقابتی مساله‌محور برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری دنیای برند، رویداد استارت‌آپی «استفاده از ضایعات و پسماندهای کشاورزی در خوراک دام و طیور» به همت بنیاد نخبگان استان آذربایجان غربی و با همکاری دانشگاه ارومیه و کارگزار توانمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می‌شود.

ارزشیابی تغذیه‌ای پسماندها، تعیین سطوح بهینه پسماندها و اثر آنها بر عملکرد جیره غذایی، ارائه فرمولاسیون‌های جدید جیره غذایی بر پایه پسماند محصولات کشاورزی، روش‌های نوین فرآوری پسماندها، اثرات تغذیه‌ای پسماندها بر سلامت دام، طیور و آبزیان، مقایسه مزیت نسبی استفاده از پسماندها نسبت به سایر اقلام خوراکی و همچنین افزایش آگاهی عمومی جامعه در مورد بازیافت و امکان استفاده بهینه از پسماند محصولات کشاورزی، از مهمترین محورهای این رویداد است.

به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان، رویداد استارت‌آپی استفاده از ضایعات و پسماندهای کشاورزی در خوراک دام و طیور، نهم اسفندماه برگزار خواهد شد. علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و یا شرکت در این رویداد تا ۳۰ دی‌ماه به سامانه بنیاد نخبگان استان آذربایجان غربی مراجعه کنند.

پایان


منبع

همچنین ببینید

63061836 310x165 - مرحوم قانعی‌راد یکی از ستون‌های مطالعات اجتماعی است

مرحوم قانعی‌راد یکی از ستون‌های مطالعات اجتماعی است

عضو هیات علمی پژوهشکده مطالعات اجتماعی و فرهنگی، گفت: مرحوم قانعی‌راد یکی از پایه‌ها و ستون‌های …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *