برندهای بی‌ام‌و و پورشه خودروهای جدید خود را آنلاین معرفی کردند

برندهای بی‌ام‌و و پورشه خودروهای جدید خود را آنلاین معرفی کردند

پس از این که نمایشگاه ۱۱ روزه خودروی ژنو که قرار بود از پنج‌شنبه آغاز به کار کند، به علت شیوع ویروس کرونا تعطیل شد، برندهای بی‌ام‌و و پورشه خودروهای جدید خود را به صورت آنلاین رونمایی کردند.

پایگاه خبری دنیای برند، پس از اینکه نمایشگاه ۱۱ روزه خودروی ژنو که قرار بود از پنج‌شنبه آغاز به کار کند، به علت شیوع ویروس کرونا تعطیل شد، بی‌ام‌وه و پورشه داغ‌ترین خودروهای جدید خود را به صورت آنلاین رونمایی کردند.

خودروسازان از نمایشگاه‌های بین‌المللی برای رونمایی از محصولات جدید خود و جلب توجه جهانی برای شرکت و خودروهای آن استفاده می‌کنند. نمایشگاه خودروی ژنو از قدیم ویژه برندهای لوکس و خودروهای سوپرکار (ابرخودرو) بوده است.

مدیرعامل برند بی‌ام‌و، اولیور زیپس، در یک کنفرانس خبری زنده خودروی مفهومی جدید این شرکت که به آن «بی‌ام‌وه کانسپت آی ۴» گفته می‌شود را معرفی می‌کند. قرار است این برنامه روز سه‌شنبه رأس ساعت ۲:۱۵ بامداد به وقت شرقی آمریکا، پخش شود.

برند بنتلی هم در حال برنامه‌ریزی برای یک کنفرانس خبری آنلاین است تا خودروهای لوکس جدید خود را معرفی کند، اما این شرکت اعلام کرد هنوز زمان‌بندی این برنامه مشخص نیست.

سخنگوی برند پورشه هم اعلام کرد روز سه‌شنبه در یک برنامه آنلاین، خودروی پرچمدار جدید ۹۱۱ خود را معرفی کند.

رویترز خبر داد که برندهای آئودی، مرسدس بنز و فیات‌کرایسلر در حال برنامه‌ریزی برای نمایش آنلاین خودروهای جدید خود هستند. انتظار می‌رود برندهای فیات کرایسلر خودروی جدید تمام الکتریکی خود را به نمایش بگذارد.

منبع: مهر

همچنین ببینید

۱۰۰ برند با ارزش جهان در سال ۲۰۲۱ از نگاه Brandz

۱۰۰ برند با ارزش جهان در سال ۲۰۲۱ از نگاه Brandz

پایگاه خبری دنیای برند، موسسه برندز هر ساله لیست ۱۰۰ برند با ارزش جهان در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *