572baa8f 905a 4f68 bd67 cc553fefb3e1 660x330 - باز کردن مغازه توسط بنکسی برای حفاظت از برند

باز کردن مغازه توسط بنکسی برای حفاظت از برند

بنکسی هنرمند مرموز انگلیسی که هر از چند گاهی سر از رسانه‌ها درمی‌آورد، این بار با باز کردن یک مغازه در لندن خبرساز شد.

به گزارش پایگاه خبری دنیای برند به نقل از افکارنیوز ، بنکسی هنرمند مرموز بی نام و نشان انگلیسی بارها با گرافیتی های اعتراضی، هتل متفاوتش در کرانه باختری و حتی پاره کردن اثر خودش در حراجی خبرساز شده است. گرچه کسی نام واقعی او را نمی داند اما واژه حال عنوان او یا همان «بنکسی» تبدیل به یک برند ارزشمند شده است.

در حقیقت بنکسی برای حفاظت از برند خود مغازه باز کرده است. او چند وقت پیش متوجه می شود که یک کمپانی احتمالا قصد استفاده تجاری از این برند را دارد. در پی این رویداد بنکسی با مشورت اطرافیانش تصمیم به باز کردن این مغازه و فروش اجناسش می کند.

5271072 300x169 - باز کردن مغازه توسط بنکسی برای حفاظت از برند

بنکسی گفته که قصد دارد اجناس مغازه را آنلاین به فروش بگذارد. البته مردم در دو هفته آینده می توان از این مغازه در لندن بازدید کنند.

او در این باره اعلام کرد: «یک کمپانی کارت های تبریک قصد تصاحب نامی را داشت که برای کارهای هنری ام استفاده کرده ام، تا پس از آن بتوانند اجناس قلابی خود را به نام بنکسی بفروشند. احتمالا آن ها را روی این موضوع حساب کرده اند که من حاضر نیستم برای گرفتن حقم در دادگاه حاضر شده و هویتم را آشکار کنم.»

تا چندی دیگر نقاشی مشهور بنکسی که در آن مجلس عوام انگلستان را پر از شامپانزه به تصویر کشیده شده است نیز حراج می شود. این نقاشی «مجلس واگذارشده» نامیده شده است.

همچنین ببینید

filimo 54587 310x165 - اطلاعیه برند فیلیمو: فیلیمیوم هیچ ارتباطی با برند فیلیمو ندارد

اطلاعیه برند فیلیمو: فیلیمیوم هیچ ارتباطی با برند فیلیمو ندارد

در پی تماس‌ها و سوالات مکرر به اطلاع مردم و مخاطبان شبکه نمایش خانگی می‌رساند که پلتفرمی به نام «فیلیمیوم» که با قصد و نیت قبلی و کاملا آگاهانه از برند «فیلیمو» سوءاستفاده کرده و می‌کند، هیچ ارتباطی با برند و پلفترم «فیلیمو» ندارد.