18995747 517 660x330 - بازدید خبرنگاران از پشت صحنه ضبط مناظره انتخاباتی

بازدید خبرنگاران از پشت صحنه ضبط مناظره انتخاباتی

پیش از ظهر امروز (شنبه) پنجم اسفند ماه خبرنگاران با حضور در سازمان صداوسیما در جریان روند تولید برنامه‌های انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان تهران قرار گرفتند.

در ابتدای این بازدید محمدباقر اعلمی، مدیر شبکه تهران و محمدحسین قرایی، مدیرکل روابط عمومی سازمان، توضیحاتی درباره روند و سیاست‌های تولید این برنامه‌ها ارائه کردند و سپس خبرنگاران با حضور در استودیو ضبط، نودال پخش مرکز اصلی و رژی انتخابات (اتاق فرمان) از جزییات تولید این برنامه‌ها مطلع شدند.

محمدباقر اعلمی مدیر شبکه تهران در ابتدای این بازدید درباره کانال‌های انتخاباتی گفت: پخش رسمی کانال‌های انتخاباتی با آغاز تبلیغات نامزد‌ها از بامداد پنجشنبه سوم اسفند ماه در تلویزیون آغاز شد.دو نکته اصلی برای کانال‌ها در نظر گرفته شد؛ اول بسته ۲۰ دقیقه‌ای برای معرفی نامزد‌ها بود که شامل معرفی کلی نامزدها، رزومه کاری، حامیان آن‌ها و سوال‌های مشخصی می‌شد که نسبت به برنامه‌های نامزد‌ها مطرح بود.

وی ادامه داد: ۴ کانال در تهران و ۵ کانال در شهرستان‌ها و همچنین سوالاتی برای برنامه طرح که موضوعاتی از تورم و گرانی را شامل می‌شود، در نظر گرفته شد. ۶۳ مناظره در استان تهران ضبط شده است که از بامداد پنجشنبه پخش آن‌ها هم آغاز شده است.

سپس محمد جبارزاده بعد از بازدید از استودیو شماره ۱۱ درباره برنامه‌های مناظره محور بیان کرد: ویدئو‌های مناظره‌ها به صورت جمعی است، چون تعداد نامزد‌ها بالاست و نمی‌توان به صورت ۲ نفره یا چند نفره مناظره را برگزار کرد البته در بخشی از شهر‌های استان تهران هم نامزد‌ها کمتر بودند. چهار کانال تهران براساس حروف الفباست و ترتیب نامزد‌ها براین اساس تنظیم شده است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

همچنین ببینید

12516191 874 310x165 - برگزاری نمایشگاه «دست آفریده‌های عاشورایی» در کوشک باغ هنر 

برگزاری نمایشگاه «دست آفریده‌های عاشورایی» در کوشک باغ هنر 

در کوشک باغ هنر واقع در منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد و با همکاری اداره …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *