Img20221109140654400 650x330 - اهتمام خود را صرف تعالی بخش خصوصی، خواهیم کرد

اهتمام خود را صرف تعالی بخش خصوصی، خواهیم کرد

هیات رئیسه اتاق ایران، به دنبال برگزاری انتخابات ریاست این اتاق، در پیامی از حضور مسئولانه و مشارکت پررنگ اعضای هیات نمایندگان اتاق ایران قدردانی کرده و ابراز امیدواری کرد: به پشتوانه این مشارکت ارزشمند بتواند در پیگیری مسیر تعالی بخش خصوصی و کمک به رفع مسائل اساسی اقتصادی کشور، اهتمام کافی و لازم را داشته باشد.

متن کامل این پیام به این شرح است:

 اعضای محترم هیات نمایندگان اتاق ایران

حضور مسئولانه و مشارکت پررنگ شما عزیزان در انتخابات ریاست اتاق ایران، تفویض مسئولیتی بزرگ برای نقش‌آفرینی موثر اتاق ایران در تعامل وثیق و همدلانه با سایر ذینفعان اقتصاد ایران است.

با قدردانی و سپاس از صبوری، همراهی و همدلی همه اعضای محترم اتاق ایران در سراسر کشور که رأی و نظر خود را از طریق نمایندگان خود در تشکل‌ها و اتاق‌های استانی در قالب مشارکتی فراگیر ارایه کردند و یکبار دیگر نشان دادند که به آرمان‌های مهم­ترین نهاد بخش خصوصی وفادارند، امیدواریم در کنار هم و دست در دست هم، به سوی افق‌های بهتری برای بهبود فضای کسب و کار، رونق اقتصاد و گره‌گشایی از کار مردم شریف کشور، حرکت کنیم.

هیات رئیسه اتاق ایران با تشکر از همه شما همکاران محترم، امیدوار است به پشتوانه این مشارکت ارزشمند بتواند در پیگیری مسیر تعالی بخش خصوصی و کمک به رفع مسائل اساسی اقتصادی کشور، اهتمام کافی و لازم را داشته باشد.

منبع

همچنین ببینید

Img20191112094311110 310x165 - هشتمین نمایشگاه و کنفرانس بین‌المللی انرژی‌های تجدیدپذیر ایران برگزار می‌شود

هشتمین نمایشگاه و کنفرانس بین‌المللی انرژی‌های تجدیدپذیر ایران برگزار می‌شود

هشتمین نمایشگاه و کنفرانس بین‌المللی توسعه انرژی‌های تجدیدپذیر و پنجمین جایزه ملی انرژی‌های تجدیدپذیر ایران …

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x