برند آمازون

افزایش ۱۳ میلیارد دلاری ثروت مالک برند آمازون تنها در ۱۵ دقیقه

هر سهم شرکت آمازون بعد از ظهر پنجشنبه در معاملات بورس نیویورک ۱۲ درصد افزایش یافت و به ۲۱۰۰ دلار در هر سهم رسید.

پایگاه خبری دنیای برند، از آنجا که جف بیزوس بیشترین سهام آمازون را در اختیار دارد توانست در مدت ۱۵ دقیقه ۱۳.۲ میلیارد دلار به دارایی‌های خود اضافه کند.

بر اساس شاخص میلیاردر بلومبرگ، بیزوس در حال حاضر حدود ۱۲۹.۵ میلیارد دلار ثروت دارد و به احتمال زیاد در رتبه‌سنجی جدید فوربز جایگاه نخست را بار دیگر فتح خواهد کرد. بزوس ، ۵۶ ساله ، صاحب حدود ۱۲٪ از سهام ممتاز آمازون است که بخش عمده ای از ثروت خود را تشکیل می دهد.

همسر سابق وی ، مک کنزی بزوس، هم بی نصیب نماند زیرا وی حدود ۴٪ از خرده فروشان مستقر در سیاتل را در اختیار دارد. او این روز را به عنوان ثروتمندترین فرد جهان ، با ثروت ۳۷.۱ میلیارد دلار ، آغاز کرد.

پس از افزایش سهام شرکت تسلا ، معاملات با نتایج بهتر از آنچه انتظار می رفت دیده شد، ثروت الون مسک در ساعت ساعت ۲.۳ میلیارد دلار افزایش یافت. بعد از گزارش مایکروسافت پارلمان، بیل گیتس و استیو بالمر نیز دستاوردهای بزرگی را تجربه کردند. هنگامی که سهام فیس بوک از کندترین رشد سه ماهه فروش خود را دید ، ۴ میلیارد دلار سقوط کرد، ثروت مارک زاکربرگ نیز سقوط کرد.

منبع: بلومبرگ

همچنین ببینید

The end of the scam in Divar 310x165 - پایان کلاهبرداری در دیوار: هوش مصنوعی این پلتفرم، متخلفان را شناسایی و حسابشان را مسدود می‌کند

پایان کلاهبرداری در دیوار: هوش مصنوعی این پلتفرم، متخلفان را شناسایی و حسابشان را مسدود می‌کند

در راستای ارتقای امنیت و مبارزه با کلاهبرداری، دیوار از هوش مصنوعی برای شناسایی و مسدود کردن حساب‌های مشکوک استفاده می‌کند. کاربرانی که به دلیل رفتار مشکوک حسابشان محدود می‌شود، تنها با پشت سر گذاشتن فرآیند احراز هویت ویدیویی می‌توانند از این لیست خارج شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *