62907088 660x330 - استفاده صنعتی از پوشش‌های نانویی برای بهبود رسانایی سطوح

استفاده صنعتی از پوشش‌های نانویی برای بهبود رسانایی سطوح

گروه تولید گرافن اعلام کرد که از روکش نانویی این شرکت در یکی از محصولات شرکت نوکالگون (Nu Calgon) استفاده شده است. این محصول جدید با نام تجاری مشترک تولید و عرضه می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری دنیای برند، این روکش نانویی که پیش از این تاییدیه دولت استرالیا را دریافت کرده است، علاوه بر بازار استرالیا، به دنبال وارد شدن به بازار آمریکا نیز است. از این رو مسؤولان گروه تولید گرافن، در حال طی مراحل دریافت تاییدیه از آژانس حفاظت از محیط زیست آمریکا (EPA) برای واردات و فروش در این کشور هستند. پیش‌بینی می‌شود که این مجوز در سه ماهه ابتدایی سال ۲۰۲۴ انجام شود.

کریگ نیکول، مدیرعامل گروه تولید گرافن (GMG)، می‌گوید: من بسیار هیجان زده‌ام که این محصول جدید به طور رسمی در نمایشگاه شیکاگو رونمایی می‌شود. هر چند تاییدیه‌های دولت کانادا را گرفته‌ایم، اما به دنبال دریافت مجوز برای بازار آمریکا هستیم. برای توزیع در آمریکا روی همکاری شرکت نوکالگون حساب باز کرده‌ایم.

سیستم پوشش حرارتی Thermal-XR یک روش منحصر به فرد برای بهبود رسانایی سطوح تبادل حرارت است. این پوشش ضمن بهبود و بازسازی هدایت حرارتی از بین رفته و افزایش سرعت انتقال حرارت با استفاده از گرافن، از سطوح تبادل گرما محافظت می‌کند و در نتیجه باعث بهبود کارآیی می‌شود.

به نقل از ستاد نانو، از زمان تأیید دولت استرالیا برای تولید و فروش سامانه THERMAL-XR، این شرکت فعالیت‌های فروش را پیش برده و ظرفیت تولید خود را تقویت کرده است. این پوشش در کاربردهای مختلف از جمله HVAC-R (گرمایش، تهویه، خنک‌کننده و تبرید) قابل استفاده است.

پایان


منبع

همچنین ببینید

63004515 310x165 - سگ رباتیک با قابلیت شعله‌افکنی تا فاصله ۱۰ متری

سگ رباتیک با قابلیت شعله‌افکنی تا فاصله ۱۰ متری

یک شرکت آمریکایی، ویدئویی را از سگ رباتیک شعله‌افکن خود منتشر کرده است که آتش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *