استارت برندسازی کرج

استارت برندسازی کرج/تأثیر مثبت برند بر اقتصاد شهری

کرج – مدیرکل ارتباطات شهرداری کرج با اشاره به اینکه برندسازی کرج استارت خورده است، گفت: تأثیر مثبت برند بر اقتصاد شهری بر کسی پوشیده نیست.

به گزارش خبرگزاری مهر، امیر اشتری با اشاره به اینکه برندسازی اصلی پذیرفته‌شده در عرصه‌های فرهنگی و شهرسازی است، گفت: امروزه شهرهایی که درزمینهٔ جذب گردشگر و سرمایه‌گذار به موفقیت و جایگاه ممتاز دست‌یافته‌اند، قبلاً نسبت به اجرای طرح‌هایی درزمینهٔ برندسازی اقدام کرده و اکنون شاهد به ثمر نشستن دستاوردهای آن هستند.

وی اضافه کرد: اداره کل ارتباطات شهرداری کرج با درک دغدغه‌های شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر نسبت به راه‌اندازی اداره برندسازی و آغاز مطالعاتی در این زمینه اقدام کرده است که امیدواریم از طریق هم‌افزایی و همکاری با شرکت مشاور تهیه‌کننده طرح برندسازی بتوانیم به غنای هرچه بیشتر آن کمک کنیم، البته آنچه اهمیت دارد، عملیاتی شدن این طرح و نیمه‌کاره باقی نماندن آن است.

مدیرکل ارتباطات شهرداری کرج گفت: موضوع برندسازی و تأثیر مثبت آن بر اقتصاد شهری و توسعه زیرساخت‌ها و تقویت سرانه‌ها به‌اندازه‌ای بدیهی است که دیگر نیازی به طرح مقدمات و بیان ضرورت‌ها نیست و مشاور تهیه‌کننده طرح برندسازی برای شهر کرج باید بیشتر به شرح خدمات و ارائه راهکارها بپردازد تا بتوانیم جلسات را به سمت خروجی دادن هدایت کنیم؛ در غیر این صورت شعار و سخنرانی و مباحث تئوری دردی از مشکلات دوا نمی‌کند.

اشتری پیشنهاد کرد که جلسات تخصصی در لایه‌های کارشناسی مدیریت شهری و با مشارکت نخبگان، دانشگاهیان و افراد صاحب‌نظر برگزار شود و درنهایت پیش‌نویس طرح به مسئولان ارشد شهری ارائه شود تا آن‌ها طرح را با اهداف و سیاست‌های کلی مدیریت شهری، اسناد بالادستی و سایر اقتضائات زمانی و مکانی تطابق داده و درنهایت بهترین تصمیم را برای شهر بگیرند.

وی با تاکید بر اینکه قبلاً چند طرح برای برندسازی شهر کرج استارت خورده اما راه به‌جایی نبرده‌اند، گفت: آنچه دستیابی به برندسازی برای کلان‌شهر کرج را عقیم گذاشته، تکیه به مباحث صرفاً دانشگاهی و عدم توجه به واقعیت‌های موجود بوده که درنهایت از اثربخشی و قابلیت اجرایی طرح کاسته است و امیدواریم که در دوره کنونی مدیریت شهری بتوانیم به موفقیت‌هایی در این زمینه دست پیدا کنیم.

همچنین ببینید

The end of the scam in Divar 310x165 - پایان کلاهبرداری در دیوار: هوش مصنوعی این پلتفرم، متخلفان را شناسایی و حسابشان را مسدود می‌کند

پایان کلاهبرداری در دیوار: هوش مصنوعی این پلتفرم، متخلفان را شناسایی و حسابشان را مسدود می‌کند

در راستای ارتقای امنیت و مبارزه با کلاهبرداری، دیوار از هوش مصنوعی برای شناسایی و مسدود کردن حساب‌های مشکوک استفاده می‌کند. کاربرانی که به دلیل رفتار مشکوک حسابشان محدود می‌شود، تنها با پشت سر گذاشتن فرآیند احراز هویت ویدیویی می‌توانند از این لیست خارج شوند.