62955589 660x330 - ارتقاء ویژگی‌های ظاهری و امنیتی کیف دستی با کمک فناوری‌نانو

ارتقاء ویژگی‌های ظاهری و امنیتی کیف دستی با کمک فناوری‌نانو

با همکاری دو شرکت ایتالیایی، کیف دستی به بازار عرضه شده است که هم از نظر ظاهری و هم امنیتی با کمک فناوری‌نانو ارتقاء یافته است.

به گزارش پایگاه خبری دنیای برند به نقل از ایسنا، این کیف از یک حسگر بیومتریک برای محدود کردن دسترسی به محتویات آن برخوردار بوده و همچنین خواص ضدمیکروبی دارد. افزایش مقاومت در برابر پرتو فرابنفش و سایش از دیگر ویژگی‌های این کیف است.

شرکت دایرکتا پلاس (Directa Plus) و کرونوس (Chronos) از عرضه اولین کیف‌دستی حاوی گرافن خبر دادند که به دلیل استفاده از فناوری‌نانو از خواص ویژه و منحصر به فردی برخوردار است. عرضه این محصول همزمان با هفته مد اروپا انجام شده و در آن از ترکیب فناوری و مُد استفاده شده است.

در این کیف از پوشش G+® حاوی گرافن پلاس استفاده شده است ، این کیف نه تنها دارای یک طراحی براق است بلکه قابلیت‌های بی‌نظیری را نیز ارائه می‌دهد که از آن جمله می‌توان به محافظت ضدمیکروبی (ضدباکتریایی و ضدویروسی)، مقاومت در برابر اشعه ماوراء‌بنفش، مقاومت در برابر سایش، خصوصیات آنتی‌استاتیک و هدایت حرارتی اشاره کرد. این کیف، همچنین برای دسترسی ایمن از تشخیص اثر انگشت پیشرفته برخوردار است.

این کیف با پوشش G+® ساخته شده است، یک پوشش ویژه مبتنی بر آب که با گرافن پلاس غنی شده است. این فناوری، توسط شرکت دایرکتاپلاس ثبت شده است.

برای بیشینه کردن امنیت، این کیف دارای یک سیستم پیشرفته باز کردن با اثر انگشت است که به کاربران امکان می‌دهد آن را با یک لمس ساده باز کنند. با استفاده از یک حسگر بیومتریک داخلی، این کیف به طور منحصر به فرد اثر انگشت کاربر را تشخیص می‌دهد و از دسترسی ایمن و سریع به محتوای داخل آن اطمینان می‌دهد.

پایان

همچنین ببینید

63004185 310x165 - موشک «فالکون ۹» یک رکورد جدید را ثبت کرد

موشک «فالکون ۹» یک رکورد جدید را ثبت کرد

موشک «فالکون ۹» روز ۲۳ آوریل، ۲۳ ماهواره اینترنتی «استارلینک» را به مدار زمین برد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *