62689541 660x330 - ارائه دستاوردهای صنایع خلاق در نخستین رویداد «مانوین»

ارائه دستاوردهای صنایع خلاق در نخستین رویداد «مانوین»

نخستین رویداد «مانوین» با هدف ارائه دستاوردهای صنایع خلاق همزمان با نمایشگاه «اینوتکس ۲۰۲۴» برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری دنیای برند به نقل از ایسنا، از جمله اهداف برگزاری این رویداد، نگـاه نـوآورانه، آینده‌نگارانه و عدم غفلت از نیازهای روز جامعه در عرصه‌ها و سطوح مختلف و ترویج فرهنگ نوآوری است که به کارآفرینی و خلق ثروت منجر می‌شود. این رویداد همچنین پیرو راهبرد کلان ۲ نقشه جامع علمی کشور مبنی بر کمک به گفتمان سازی اقتصاد دانش‌بنیانی و ارائه دستاوردهای حوزه فناوری‌های نرم و فرهنگی کشور برگزار می‌شود.

آشنایی با زیست بوم حوزه نوآوری و فناوری، ایجاد فرصت عرضه دانش تولید شده، ایجاد فرصت‌های سرمایه‌گذاری، ارتباط بخش دولتی با بخش خصوصی در قالب نیازهای فناورانه، ایجاد نشاط و شوق در حوزه صنایع خلاق، نشر فرهنگ نوآوری و نوآوری در جامعه ایرانی-اسلامی از جمله اهداف عمومی رویداد مانوین به شمار می‌رود.

از جمله محورهای این رویداد اختصاص فضایی برای تیم‌های استارتاپی جهت معرفی خدمات و محصولات فناوری‌ و نوآوری‌ است که در این بخش از مدیران، سرمایه‌گذاران و شتابدهنده‌ها برای بازدید از توانمندی‌های شرکت‌ها و صنایع خلاق خلاق دعوت می‌شود تا زمینه توسعه و جذب سرمایه برای تیم‌ها فراهم شود.

محور دیگر، اختصاص فضایی رویدادی برای ارائه تیم‌های استارتاپی زیست بوم صنایع خلاق در قالب کانتر و ارائه بخش PitchTech جهت معرفی محصولات و ایده‌ها که پس از ارزیابی در فضایی اشتراکی علاوه بر معرفی محصول خود به مدیران و داوران و سرمایه‌گذاران و بازدیدکنندگان امکان تجاری‌سازی محصول خود را می‌یابند.

به نقل از معاونت علمی ریاست جمهوری، در بخش خدمات نیز خدمات و برنامه‌های متنوع ستاد در قالب سرمایه‌گذاری، اعطای مجوز خلاق و … ارائه می‌شود.

پایان

همچنین ببینید

63110532 310x165 - تقدیر معاون توسعه شرکت‌های دانش بنیان از بانوی کارآفرین هرمزگانی

تقدیر معاون توسعه شرکت‌های دانش بنیان از بانوی کارآفرین هرمزگانی

پایگاه خبری دنیای برند به نقل از ایسنا/هرمزگان جلوه سهرابی پور بانوی کارآفرین برتر در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *